Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 304 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξημερωματα Κυριακης και υστερα απο τσαρκα με φιλο σε ολη τη Φυλης και περιξ καταληξαμε εδω.Στην Φυλης δεν βρηκα κατι αξιολογο καθως το επιπεδο ειναι της πλακας και ετσι δεν κατεθεσα σε καμια.Ετσι περασα απο Λιοσιων σε μια τελευταια ευκαιρια μπας και βρω κατι να σπρωξω.Ειχε απο μια Βενεζουελανα πανω και κατω.Κατω ηταν η Αλεξανδρα.Μια ψηλη νταρντανα με κωλαρα,πλαστικες βυζαρες προσφατα φτιαγμενες.Δεν ειναι ο τυπος μου αλλα δεν ηθελα να φυγω και αχυστος οποτε επελεξα να μπω.Προγραμμα ελ.στοματικο,χυσιμο στο σωμα συμφωνα με την τσα2.Το δωματιο πλεον κλασικα μετριο χωρις πετσετα καθως το ντουζ το εχουν καταργησει εκτος και αν το ζητησεις.Γενικα το λιοσιων 73α εχει πεσει πολυ σαν χωρος.Τεσπα μετα απο κανα 5λεπτο ηρθε το τσουπωτο μωρο.Ειπε το κλασικο "Ολα" και αρχισε να αφαιρει το μαγιο της πανω κατω.Στη συνεχεια ηρθε διπλα μου και αρχισα να την χουφτωνω στις μπουτες και το σωμα.Εκει παρατηρησα οτι το σωμα της εχει πολλα μπιμπικακια σαν ακμη,οπως και η φατσα,γενικα ειναι λιγο τραχυ το δερμα της.Επισης εχει αυξημενη τριχοφοιηα.Οσο την χουφτωνα καθοταν αταραχη χωρις συμμετοχη καθως δεν μιλαει και γρι Ελληνικα η Αγγλικα.Οταν σταματησα ηρθε πανω μου και εκανε μερικα προκατ. καποια φιλακια και γλυψιματακια στο σωμα μου,ενω μου χαιδευε και τα αρχιδια.Οταν ειχα στυση με ρωτησε "προφυλακτικ?" και αφου ειπα "σι" εβαλε την κοκκινη καποτα και αρχισε πιπα.Πιπα χωρις ιδιαιτερο βαθος εβαζε και το χερι στον κορμο του πεους για να μην το περνει ολο αν και της εσπρωχνα το κεφαλι.Μπαλακια φυσικα γιοκ.Οταν σταματησε την εβαλα "νορμαλ" και αρχισα να της τον καρφωνω αφου εβαλε λιπανση στο μουνι.Εκει αν και το περιμενα το ειδα και με τα ματια μου οτι λογω προσφατης πλαστικης δεν αφηνε να αγγιζω τα βυζομπαλα,τα προστατευε με τα χερια και γενικα δεν ειχαμε πολλες στενες επαφες.Ετσι οταν βαρεθηκα την εβαλα στα τεσσερα να βλεπω την λατινοκωλαρα της και να φαει σκαμπιλια.Ετσι και γινε αρχισα να την καρφωνω και να την σκαμπιλιζω μεχρι το τελος.Μου εδωσε μωρομαντηλο να σκουπιστω χαιρετησε και την εκανε για αλλες πολιτειες.
Ενα γαμησι που εγινε απλα για να γινει εις γνωση μου οτι δεν θα ειναι και κατι φοβερο.Απλα δεν θα επαναληφθει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2020
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Join.f, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, perseas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2020
Tsarkalakos, αυτό το πρώην στουντέλο (3-4 χρόνια πίσω) κατάντησε βρωμομπούρδελο της πλάκας.Θυμός Όπως και το διπλανό 73Β.
Και η ποιότητα (ομορφιά/υπηρεσίες) Κεφάλι σε τοίχο! ....άστα να πάνε. Πάτωσε. Λύπη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1