Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Το πρώτο αγοραιο γαμησι της χρονιας,δεν ηταν ομορφο,δεν ηταν τρυφερο,ηταν σαν το χεσιμο.Βρωμικο αλλα αναγκαιο.Ηθελα να ξεφορτωσω.Καθ οδον για τη δουλεια,επρεπε να κατεβω στο κεντρο να παραλαβω ενα δεμα,οποτε σκεφτηκα να κανω μια τσαρκα απο Φυλης να δω τι παιζει μεσημεριατικα.Μια ματια στις κριτικες μου,και θα δειτε οτι ειμαι της μεταμεσονυκτιας βαρδιας,οποτε αγνοω τις φολες η τα διαμαντια του πρωινου.μεσημεριου.Η Φυλης ειχε πολυ κοσμο,και κινηση, γυρω στις 15.00 που παρκαρα,και σκεφτηκα οτι δεν θελω να με δει κανα ματι,οποτε χωθηκα στη Διδυμου να δω τι παιζει,μιας και χρονος δεν υπηρχε για ενδελεχεις τσαρκες Φιλιππιδου,Φωκαιας κτλ.Μπαινω στο 7β και ελειψει υποδοχης,στηθηκα απεναντυ απο το κουζινακι οπου πισω απο την ελλιπως τραβηγμενη κουρτινα,ειδα την αρτι αφιχθεισα στο μαγαζι πορνη να ξεβρακωνεται,να φοραει πορνοτακουνα,να σκουπιζει προχειρα το μουνι της με ενα μωρομαντηλο και να πετιεται στο σαλονι τσιτσιδη να με υποδεχτει.Τζορτζια μου συστηθηκε,μετριο υψος,συμπαθες προσωπο στρογγυλο,καλο σωμα με τροφαντο κωλο και πολλα,μα παρα πολλα τατουαζ.Ανακοινωσε απλο προγραμμα οποτε εφυγα για τα αλλα 2 που ηταν ανοιχτα εκεινη την ωρα.Στο ενα ηταν μια ασχημη και στο αλλο μια χοντρουλα θειτσα,κατι για το οποιο δεν ειχα ορεξη καθολου εκεινη τη στιγμη.
Τελικα επεστρεψα στη Τζορτσια,με υποδετηκε η τσα2 αυτη τη φορα,η οποια πληρωθηκε και με οδηγησε στο δωματιο.Πλυσιμο πουτσας κατοπιν κατουρηματος στον νιπτηρα και αραγμα στο μαλλον φρεσκοκαθαρισμενο δωματιο λογω αλλαγης βαρδιας ισως.Γενικα ηταν ολα καθαρα,χωρις οσμες και σφουγκαρισμενα.Αναμονη κανα 10 λεπτο για την πορνη,την οποια την υποδεχτηκα ολογυμνος με την πουτσα ορθια αφου χαζομαλακιζομουν μιας και διαισθανθηκα περσμα καποτας σε μαραμενο πεος ειδαλιως.Γενικα εδω να αναφερω οτι η κοπελα δεν μου εβγαλε κατι,ουτε πιστεψα οτι θα περασω καλα,το αντιθετο ακριβως.Ηξερα τι φολαρα θα φαω,και απορω με συναγωνιστες που την θεοποιησαν στην κριτικη τους.Εκ περιεργειας ορμωμενος ομως,δεδομενου οτι δεν εχω γαμησει ποτε τοσο ζωγραφισμενη γυναικα,αποφασισα να περασω.Διαφορετικα λιγο να ηταν τα μοτιβα της δερματοστιξιας της και ανετα η γκομενα θα επαιζε σε ταινια με θεμα την Ιαπωνικη Γιακουζα.
Επιστρεφουμε στο δωματιο,οπου η πορνη γδυθηκε,και με ενημερωσε οτι καθυστερησε επειδη ο προηγουμενος πληρωσε διπλο εισιτηριο για δευτερο γυρο.Τη ρωτησα αν αυτο σημαινει οτι καπακι μετα απο μενα θα παει να φαει δευτερη απο αυτον,εγνεψε καταφατικα,και μου προτεινε να της δωσω κι εγω διπλο μεροκαματο για διπλο χρονο ανευ διακοπης.Τη ρωτησα αν θα επαιζε κανα εξτραδακι,ακαποτη πιπα,χυσιμο στομα,κουλουρι κτλ,σε κουβεντα να βρισκομαστε δηλαδη,μιας και ουτε λεφτα κρατουσα πανω μου,ουτε και πιστευα οτι θα δεχθει.Εκεινη με θρασος με πληροφορησε οτι κανει μονο απλο προγραμμα,και πως αν εκανε εξτρα θα ηταν σε στουντιο να βγαζει παρα πολλα λεφτα.Δεν πιστευω οτι με αυτη την εμφανιση μπορει να σταθει σε σοβαρο στουντιο,αλλα τη ρωτησα για τι δεν παει στουντιο να κονομησει.Δεν απαντησε,της ειπα να προχωρησουμε γιατι βιαζομαι, και ξεκινησε κατοπιν περασματος ελαστικου,μια δυνατη κα επιθετικη πιπα.Ξαπλωσα για να το απολαυσω,ενω εκεινη επιταχυνε ρυθμο,κανοντας ατσαλες κινησεις με χερι και στομα.Της εκανα παρατηρηση οτι με πονεσε,δεν ειναι λεβιες ταχυτητων αγωνιστικου,ουτε θελω δοντι.Κατι ψελλισε αλλα της το εκοψα μπουκωνοντας την.Με τα πολλα της λεω αντε ελα απο κατω να σε γαμησω.Στηνεται,βαζει λιπαντικο σε μουνι και σε καποτα,κι εκει ξεκινησα την νεκροφιλια.Ενιωθα να γαμαω ενα πτωμα,εκλεισε τα ματια,δεν εβγαζε κιχ,και απλα ηταν σαν ενα ζυμαρι που το επλαθα εγω.Της βουτηξα τα ποδια και τα εβαλα στους ομους μου και ξεκινησα πιστονιες.Η φαση με ειχε ξενερωσει,και αν και φορτωμενος με χυσια 3ημερου, με το ζορι καταφερα να χυσω.Επειδη ηξερα οτι θα εκλεβε,της κλειδωσα τα ποδια και ξεκινησα να χυνω μουγκριζοντας ελαφρα.Αφου την απογκλωβισα,πεταχτηκε σαν ελατηριο,ντυθηκε και εφυγε λεγοντας ενα ξερο γεια κι αυτο μασημενο.
Στα δικα μας τωρα,Η γκομενα ειναι φολα,παρουσιαζεται ως Ρωσιδα αλλα δεν το πολυπιστευω,για Βαλκανια την κοβω.Χεστηκα κιολας.Εμφανιση μετρια,μουνι στενο,σφιχτος κωλος,μικρο βυζι και αλυσιδιτσα στον αφαλο.Μονο για νεκροφιλους και για εχοντες φετιχ με τα τατου.
Καλη χρονια να χουμε κυριοι,με υγεια και γαμησια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2020
Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.220
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, WHATABOUTFUCK, pipinoskistis και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2020
Χαχαχα
PV
Peter Van Norden
19 Σεπτεμβρίου, 2020
Η κοπελα ειναι χαμογελαστη,καυλιαρα και κανει τσοντοβιο κρεβάτι φιλε...Μηπως την ξενερωσες;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2