Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασα από τη Φυλής για μια γρήγορη "κατάθεση".Πήγα πρώτα από το 54 & 56 για να βρω μια γκομενάρα που είχα δει πριν λίγες ημέρες και δεν ήξερα όνομα.Δεν τη βρήκα.Υπέθεσα μήπως είναι στη Διδύμου και πήγα.Από τα 7αρια μόνο το δεξιά ήταν ανοιχτό.Μπαίνω και εμφανίζεται ολόγυμνη η Τζώρτζια.Μου έκανε κλικ η φάτσα της και ο κώλος της.Αφού στα 8αρια απέναντι δεν είχε τίποτα της προκοπής,πέρασα στο 7Β πλήρωσα και μπήκα στο δωμάτιο.Μετά από κανά 5λεπτο ήρθε και η κοπέλα.Εμένα μου άρεσε.Κάτι φιλάκια,γλύψιμο ρόγας εκ μέρους της,άφηνε να χαϊδέψω μουνί,βυζιά,είχα καυλώσει!Φοράει προφυλακτικό και κάνει μια εξαίσια πίπα.Ο άλλος από κάτω γράφει για δόντι κλπ.Καμία σχέση.Μια χαρά χείλη και γλώσσα δούλευε.Ξεκινάω με ιεραποστολικό,τη γυρίζω στα 4 που ο κώλος της είναι εξαιρετικός,στήνεται καλά και αντέχει σφυροκόπημα.Εκεί τελείωσα.Πραγματικά είχα καιρό να απολαύσω σε μπουρδέλο τέτοιο Θεξ (που λέει και ο Θανασάκης,ο νέος ήρωας του Αρκά!!!).Θα ξαναπάω σίγουρα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2020
Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.930
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EvilPlasma, jimakos900, Bonecrusher και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2020
Σε εμένα ήταν επιθετική χάλια σε όλα με το που μπήκε στο δωμάτιο ..ενώ στο σαλόνι ήταν γελαστή κτλ...Άσε τα άλλος από τι γράφει κτλ...Η λες ψέματα η είναι πραγματικα επιλεκτική ...Στην περίπτωση που είναι λοιπόν επιλεκτική με κάποιους . Δεν κάνει ένα απλό τοπικό προγραμμα αλλά τους ξενερώνει προσβαλη ,ασύστολα και κάνει ότι μπορεί για να μην χύσεις και να την διώξεις ...και ντροπή της
06 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για ψάξε κριτικές κλπ που έχω γράψει.Έχω πει πολλά ψέματα;Ή μήπως είμαι κάθε μέρα στα μπουρδέλα;Εγώ συνάντησα μια πολύ καλή κοπέλα για σεξ.Αν είναι επιλεκτική ή όχι δεν ξέρω,και δεν είναι δικιά μου δουλειά να το διαπιστώσω.Και να στο πω και πιο χύμα.Μήπως είσαι βρωμιάρης και πήγε να βγάλει την αγγαρεία;
06 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οταν γίνεστε εσείς πρώτα επιθετικοί απέναντι στις κοπέλες, πως περιμένετε να έχουν καλή συμπεριφορά απέναντί σας.
25 Σεπτεμβρίου, 2022
Μηπως ξερει κανεις σας που εχει παει τωρα η Τζορτζια (με τα πολλα τατου και το μικρο στηθος)?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4