Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Eπισκεψη στον οικο με σκοπο να βρω την ελενη..δεν ειχα τσεκαρει προγραμμα λογω φορτου της ημερας και ειπα ας παω να ριξω το τελευταιο του 2019..δεν ηταν η ελενη δυστυχωςΚεφάλι σε τοίχο! και ηταν η αναστασια...για το ξεκινημα της 2ης βαρδιας ειχε 3 ατομα αναμονη στο σαλονι και τα 2 δωματια γεματα..εκανε και ψοφοκρυο και λεω δεν γαμιεται ας περιμενω..το διπλα το 5 ηταν κλειστο οποτε η επιλογη ηταν μονοδρομος..αραξα λοιπον στον ευρυχωρο καναπε και χαζευα στο κινητο..εκεινο που μου εκανε εντυπωση, ηταν οτι κτυπαγε το κουδουνι και η τσατσα δεν πηγαινε να ανοιξει την πορτα Χμμμ;..αυτο εγινε 2-3 φορες..καποιες φορες πηγε...αυτες τις 2-3 συγκεκριμενες ομως οχι..και με την παροδο του χρονου (περιμενα σχεδον 45 λεπτα) καταλαβα τι παιζει...οταν μπαινει η κοπελλα στο δωματιο η τσατσα βαζει την αντιστροφη μετρηση, και οταν ερθει η ωρα (περιπου στο δεκαλεπτο) χτυπαει το κουδουνι (που ειναι ακριβως ο ιδιος ηχος του κουδουνιου της εισοδου) 2 φορες για να βγει η κοπελλα..απιστευτο...ουτε αναψε-σβησε φωτα, ουτε βηχας , ουτε φωνη...τιποτα απο ολα αυτα..κτυπαει το κουδουνι και εσυ νομιζεις οτι ειναι καποιος που περιμενει να του ανοιξουν..οταν ηρθε η σειρα μου και μπηκα,επιτηδες το πηγαινα αργα το εργο για να δω εαν θα το βαρεσει..και ναι!! στο εννιαλεπτο (ειχα βαλει counter στο κινητο) ντριν-ντριν 2 φορες...εκει η αναστασια εκανε σαν να την χτυπησε ρευμα και αρχισε να γκαζωνει..εδω να πω οτι ειναι φιλοτιμη ρωσιδα, δεν ξερει πολλα ελληνικα, δινει γλωσσοφιλα βαθεια και παθιαρικα, και κανει και ελευθερο στοματικο (για οποιον ενδιαφερεται), συμμετεχει πολυ στο sex αν και δινει ενα υπερθετικο βαθμο σε ολα με φωνες, αναστεναγμους κλπ..γενικα ειναι θετικη και κυτταει να σε ευχαριστησει..το μεγαλο της προσον ειναι η κολαρα της που στα 4 ειναι χαρμα οφθαλμων και το απολαμβανει..βγαινοντας της λεω της τσατσας " ουτε 10λεπτο δεν κρατησες".. εκει εκανε το παγωνι και μου λεει "συγγνωμη δεν σας καταλαβα"..της λεω ¨"το κουδουνι ουτε 10 λεπτα δεν το κρατησες" και εκει πια μου απαντα ¨"οχι κυριε ακριβως 10 λεπτα με το ρολοι το ειχα βαλει"... δεν ειπα τιποτα αλλα, απλα το βοδι παραδεχθηκε οτι βαζει 10 λεπτα ρολοι..βεβαια δεν φταιει αυτη, καποιος αλλος της το επιβαλλει...αλλο ενα καλο μπουρδελακι, στην κατηγορια των "στουντελων" που καηκε και αυτο με τον χρονο...παμε για αλλα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 31, 2019
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
athal
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
4.208
Πόντοι:
6.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kafearkoudas, Ημεδαπος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2020
Ναι το έχω παρατηρήσει κ εγώ αυτό με το κουδούνι, είσαι παρατηρητικος, ωραίος.
Η τσατσα για να το σκεφτεί αποκλείεται δεν φτάνει μέχρι εκεί το μυαλό της, το αφεντικό ο Αϊνστάιν χάχα το σκέφτηκε..
05 Ιανουαρίου, 2020
Πολύ χάλια σώμα χσλαρωση κυτταρίτιδα φουλ ο κωλος της είναι σαν τσαλακωμενη χαρτοσακουλα όχι δεν είναι δυνατόν τέτοια πράγματα να ζητάνε 20€πουλα έπρεπε να βρίσκεται λίγο πιο πάνω στην ίδια περυ αλλά με10€ το αντίτιμο
07 Ιανουαρίου, 2020
Είχα γράψει κι εγώ παλιότερα. 9 λεπτά/20ευρω με κουδούνια κλπ. Μαύρο στο ίδρυμα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3