Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Έκανα το μοιραίο λάθος να θέλω να γαμησω πρωτοχρονιάτικα...
Έκανα λοιπόν ο μπαγλαμάς μια βόλτα από κάποια σπιτάκια στα οποία σχεδόν πάντα γαμαω καλά, αλλά ήταν κλειστά.
Μετά από αρκετά σπίτια, κατέληξα στο Φυλής 71Α.
Περιμένω και αρχίζει η τσατσά...
Που είναι η χαζή, έχει βαλη τα ακουστικά και ξεχνιέται...Ναι!
Βγαίνει η Σάρα, χωρίς τη Μάρα. Ωραίο μωρό, με ωραίο πρόσωπο και ωραίο κωλο, με αρκετά καυλοσπυρα δε.
Μου ανακοινώνει τσιμπούκι με προφυλακτικό, που αν και ξενέρωσα, πέρασα.
Μου έβγαλε κάτι το γλυκό και έκφυλο, αλλά η διαίσθησή μου έπεσε έξω αυτή τη φορά.
Μπαίνω στο δωμάτιο και περιμένω την κοπέλα. Με το που έρχεται, στρογγυλό κάθεται, και κατευθείαν σκίζει το περιτύλιγμα της καποτας. Η πουτσα εν τω μεταξύ λόγω πουτσοκρυου πιο μικρή δεν γίνεται...Μαλακία
Της το λέω και μου απαντάει..."si"...
Βάζει την Καποτα στην πεσμένη πουτσα...τη βάζει τόσο ατσαλα που με πέθανε... Άρχισε τα "scuzi, scuzi"...Ε τι θα κάνει, δε θα σκούζει, πουτσα είναι... ευαίσθητη είναι η καημένη...
Μου κάνει ένα απαράδεκτο τσιμπούκι στην πεσμένη πουτσα, και μετά ξαπλώνει να τη γαμησω...
Αρχίζω να πιπιλιζω λίγο τα βυζάκια της...
Η κοπέλα ήταν πολύ σφιγμένη...σαν παρθένα...σαν να έρχεται κάποιος να τη βιάσει...
Προσπαθούσα με τον τρόπο μου να την κάνω να χαλαρώσει... Μάταια...
Βάζει λίγο σάλιο, βάζει δάχτυλο στο μουνι και μου λέει να τη γαμησω...
Γενικά είμαι ξενερωμενος λόγω ελλείψεως ατμόσφαιρας, προκαταρκτικών κλπ κλπ...
Σε μια φάση, πήρε το σουτιέν και το έβαλε στο μουνι της...
Είχε πολλά σπυριά εκεί...
Όταν τη ρώτησα γιατί το έκανε αυτό, μου είπε..."allergy"

Δυστυχώς με την καθαριότητα έχω μια μανία, κάποια γκόμενα με είχε πει κάποτε "hygienic freek"...άρα ουδεμία σχέση έχει με αυτό...

Παιδιά, αν κάποιος έχει καμμία καλή δουλειά, πχ στριπτιτζαδικο, κωλομπαρο, καφετιέρα, ας την πάρει. Χαραμιζεται εκεί που είναι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2020
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Q
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 darktranquillity, perseas, Επιρρεπής και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2020
Έλα για να σου μαλακώσω λίγο τον πόνο, θα σου πω οτι η δεκαετία αλλάζει κανονικά του χρόνου!! Οπότε είναι το πρώτο χαμένο εικοσάρικο της χρονιάς... Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
03 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι διότι μετράμε με βάση το έτος 0 (την υποθετική γέννηση του Χριστού) και όχι το έτος 1.
Q
Quasimodo
03 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ξερω που το βρήκες το έτος 0 αλλά δεν υπάρχει κάτι τέτοιο. Άλλο αν όλος ο κόσμος έτρεξε να γιορτάσει το millennium τα χριστούγεννα του 1999....
το 2020 είναι το τελευταίο έτος της δεκαετίας 2010-2020, όχι το πρώτο της επόμενης.
03 Ιανουαρίου, 2020
Καλησπέρα μακάρι φίλε να είναι το τελευταίο 20€ο που πάει χαμένο.Αφου στο συγκεκριμένο μαγαζί δεν περνάει ποτέ κανένας κακά γιατί συνεχίζεται και πάτε οι κριτικές όχι μόνο φωνάζουν μάτια βγάζουν πραγματικά απορώ τι άλλο πρέπει να γίνει για να μην πατήσει ποτέ ξανά κανένας όσο μένουν τέτοια μαγαζιά ανοικτά τότε κάτι δεν πάει καλά στον κόσμο των μπουρδελιαρηδων ίσως υπάρχουν πολλοί αυτόχειρες 20€ων
03 Ιανουαρίου, 2020
@Quasimodo,

Η δεκαετία έχει δέκα έτη, κι όχι εννέα. Ομοίως, ο αιών έχει 100 έτη κι όχι 99. Έτσι, ο 20ός αιών τελείωσε το 2000μΧ, και ο 21ος ξεκίνησε το 2001.
Τό 2021 θα ξεκινήσει η τρίτη δεκαετία τού παρόντος αιώνος. Τώρα είμασε ακόμη στην 2η δεκαετία.

Τήν εποχή πού γεννήθηκε ο Χριστός είχαν άλλα ημερολόγια. Κυρίως μετρούσαν με βάση τήν πρώτη Ολυμπιάδα ή τήν Κτίση τής Ρώμης. Αργότερα χρησιμοποιούσαν τις Ινδικτιώνες. Η Γέννηση του Χριστού καθιερώθηκε και επικρατησε μεταγενέστερα. Αλλά κι αυτή από το έτος 1 ξεκινά και συνεχίζει πρός το μέλλον.
Καπέλο
04 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Διότι δεν διάβασα κριτικη.
Έχω δύο μαγαζιά που ειμαι πελάτης και πηγαίνω μόνο σε αυτά.
Ε ήταν κλειστά έκανα τσάρκα και την πάτησα
Q
Quasimodo
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6