Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είχα βάλει στο μάτι αυτό το κοπέλι την Αουρόρα και μετά από πολλές αναβολές, ήρθε επιτέλους η στιγμή να πάω. Είχα βέβαια στο πίσω μέρος του μυαλού μου ότι δεν πολυαξίζει μέσα στο δωμάτιο, αλλά λέω για να δούμε. Μπαίνω μέσα στο σπίτι με ένα φίλο και η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο. Τελειώνει, βγαίνει, ρωτάω τον συναγωνιστή πως του φάνηκε και από το ύφος του κατάλαβα ότι δεν πρέπει να πέρασε πολύ καλά. Έρχεται η τσατσά, μου παρουσιάζει την κοπέλα και γυρίζω και της λέω με ευγενικό ύφος πάντα να κάνει μια αλλαγή στα σεντόνια και να περάσω. Μου λέει οκ και πήγε να τα τακτοποιήσει.Προσκύνημα Εντωμεταξύ, η Αουρόρα ήταν έξω στο σαλόνι και καυλάντηζε με έναν πελάτη. Σε κάποια φάση η τσατσά της λέει ότι σε περιμένει πελάτης (εγώ δηλαδή) και αυτή με έγραψε κυριολεκτικά στο μουνί της και συνέχιζε να ασχολήτε με τον άλλον πελάτη. ΘυμόςΜετά από 5 λεπτά, και αφού δεν έβλεπα να ψήνεται να με εξυπηρετήσει, σηκώθηκα και έφυγα. ΓαμήσουΔεν ξέρω πως ήταν στο παρελθόν, αλλά τώρα έχει αποκτήσει ένα τουπέ του στυλ ''εγώ είμαι η ομορφότερη και η καλύτερα όλης της οδού''. Νομίζω ότι αυτό το πράγμα πρέπει να αλλάξει αν θέλει να κρατήσει ένα σεβαστό αριθμό πελατών και όχι επισκεπτών.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2019
Όνομα κοπέλας
Aurora
Mpratan
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
9.707
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kaavlas, geny24 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2020
Ναι την έχει δει κάπως..
Νομιζει ότι κάποια είναι, μου είχε πει με ξέρεις.. Έχεις ακούσει για εμένα..
Ίσως επειδή έχει προχωρήσει με τον άνδρα της στην χωρα της την βίλα, το παλάτι θα έλεγα καλύτερα που χτίζει με τα λεφτά μας κ δεν την νοιάζει αν θα κόψει λίγο η δουλειά της..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1