Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθώς γυρνούσα από σπουδές στο εξωτερικό με όλες τις Σλάβες που τριγυρνούσαν στον δρόμο πέρα δώθε, κόντεψα να πάθω ανακοπή. Τόσο πολλά μουνιά δεν είδα ποτέ στην ζωή μου. Αρκετά για την Ιστορία της ζωής μου. Ύστερα απο την υπερβολική παραγωγή αφρού αποφάσισα να πατήσω το πόδι μου στην μοντελοαλυσίδα. Κάθομαι τριγυρνάω περα δώθε, και όλες ήτανε σάπιες, εκτός από την Αρίνα που δυστυχώς θα έλειπε για κάμποση ώρα. Τραβάω για Φ86Β, παρακαλώντας απο τον Θεό να μου στείλει κάποιο σημάδι. Λέω fuck it και μπαίνω. Έμεινα μαλάκας, τέτοιο μουνί δεν είδα ποτέ μου στα 6 χρόνια περιπέτειας μου. Μαυρομάλλικο, 24 χρονών, 2άρι βυζί, 1,70 σε ύψος περίπου. Έκανε ψωλόκρυο εκείνη την ημέρα και τα χέρια μου ήτανε καταπαγωμένα, και μου λέει ο τσάτσος, πιάσε τα βυζιά της για να τα καταλάβεις. Λέω "ΜΑΝΜΟΥ τι λοτταρια επιασες.". Δίνω το Μπλέ και σκάω μέσα στο δωμάτιο. Εντωμεταξύ, η κοπέλα πάνω-κάτω μοιάζει με αυτην απο το bongacams.com (LEKSA) την λένε και για αυτό και την πήρα. Το στρώμα ήτανε πες και βρισκόμουνα στον στρατό σκληρά και άβολα, για αυτο και χαμήλωσα λίγο την βαθμολογία. Σκάει τέλος πάντων το μωρό και λέει κάποιες πίπες για να σπάσει ο πάγος και ξεκινάει να με φιλάει στον λαιμό και μετα όλο πιο κάτω και κάτω και κάτω μέχρι που έφτασε στον Vlad. Λέω από μέσα μου θα περάσουμε καλά. Μου έκανα απίστευτη ακα πίπα ύστερα απο απαίτηση μου, δεν δίστασε (#1 θετικό). Της λέω να σου βάλω δάχτυλο ? μου λέει ΝΑΙ (#2 θετικό). Η μούνα απίστευτη και περιποιημένη, αλλα μου έβαλε τζελ Κεφάλι σε τοίχο! . Στα του αγώνα την βάζω για ιεραποστολικό, όπου δεν ήθελα να αλλάξω την στάση γιατί ήτανε σκέτο μωρό. Πιπίλισα τα βυζάκια της και τελείωσα. Δεν ήτανε καθόλου διεκπεραιωτική και ο τσάτσος και η Έμμα ήτανε επαγγελματίες. Οι εντολές μου εισακούστηκαν και σας την συνιστώ ανεπιφύλακτα (για τους φαν των petite). Σας εύχομαι καλή χρονιά και καλα γαμίσια Καπέλο .

Υ.Γ. κατάφερα και πήρα το τηλ της Ναι!
Υ.Γ.2: Η τύπισα είναι από την Βουλγαρία και δούλευε σε κάποιο άλλο μέρος στην Αθήνα που δυστυχώς δεν το συγκράτησα στο μυαλό μου.
Υ.Γ. 3: Δουλεύει σε αυτόν τον οίκο μόνο τις Κυριακές και είναι από τις 8.00-16.00

Αυτά από εμένα. PEACE !!! Ματάκι

Αυτά από εμένα, ελπίζω να μην ξέχασα κάτι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2019
Όνομα κοπέλας
Έμμα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
34
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, Ημεδαπος , Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2020
Φίλε εάν θυμηθείς που αλλού δουλεύει η κοπέλα
γράψε ένα σχόλιο...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1