Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Απο που να αρχισω και τι να περιγραψω;;

Τις μισες στην εν λογω αλυσιδα Αννες τις ονομαζουν οποτε αντε βγαλε ακρη.

Τελος παντων, προκειται για μια ξανθια με αλβανικα χαρακτηριστικα, αρκετα λεπτη, με με 2αρι κρεμασμενο στηθος που ανακοινωνεται και κωλος.

Μετα απο αρκετη αναμονη καθως ειχε κι αλλο δωματιο, ερχεται μεσα πτωωωωμα

πρωτο μεγιστο φαουλ. Μη μου πιανεις τις ρογες γιατι ειναι το μονο σημειο που με νευριαζει. ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΙΣ ΡΟΓΕΣ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ;;;; ΑΛΛΑΞΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΟΤΕ.

πιπα αδιαφορη ισα ισα το κεφαλακι μεσα με το κλασικο στυλ "χαρη σου κανω μαλακα"

στη συνεχεια μου λεει: εχω νευρα γιατι περιμενω περιοδο και δεν ερχεται Ε ΦΥΓΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ

στο γαμησι μου λεει με το ρυθμο που πας, εγω θα κοιμηθω NAI, O ΡΥΘΜΟΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ

στο κωλογαμησι μου ειπε οτι μετα δεν ξαναμπαινεις μουνι, ενω ειχε φερει δευτερο προφυλακτικο, οταν της το εδειξα μου λεει οτι ειναι για τον επομενο πελατη. ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΕ ΦΕΣΩΣΟΥΜΕ.
τελος παντων, ο κωλος της κατσαρολα τελειως, καλυτερα μουνι.

αφου δεν μπορουσα να χυσω με τιποτα μου βγαζει την καποτα και αρχιζει να μου τον παιζει με τετοιο στυλ που θα εχυνα πιο ευκολα στον ξεχειλωμενο κωλο της. οποτε αναλαμβανω μονος μου και αρχιζω να τελειωνω στην κοιλια πιο κατω απο τον οφαλο. Και πεταγεται και μου λεει, οχι στο μουνι οχι στο μουνι, εγω δεν ειπα στο μουνι. ΠΟΙΟ ΜΟΥΝΙ ΜΩΡΗ ΗΛΙΘΙΑ;;;;

ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΑΚΡΙΑ

η τσατσα χτυπησε πορτα 3 φορες, και την 3η η Αννα νευριασε και της φωναζει "σκασεεεεεε"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
363
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, Kapoios43566, STAVROS6969 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2020
Κώλος κατσαρόλα Χμμμ; και απο την υπηρεσία ανακοινώνεται πρωκτικό αν δεν2 είσαι προικισμένος Κεφάλι σε τοίχο!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1