Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κυριακή βράδυ και αφού δεν είχα κάτι καλύτερο να κάνω είπα να πάω μια βόλτα από το Μεταξουργείο. Την Ναόμι την είχα δει σε προηγούμενη βόλτα έτσι λοιπόν πήγα κατευθείαν εκεί. Αφού περίμενα να παρουσιαστεί στο σαλόνι έδωσα το δεκάρικο και μπήκα στο δωμάτιο. Περίμενα λίγο μέρχι να έρθει μιας και ήταν σε άλλο δωμάτιο πριν. Όταν ήρθε, αφου συστηθήκαμε ξεκίνησανε τα φαουλ. Πρώτο φαουλ πέρασε κατευθείαν την καπότα για πίπα χωρίς προκαταρτκικά. Έκανε μια αερόπιπα και χωρίς να είμαι 100% έτοιμος στήθηκε για πισωκολλητό.Δεὐτερο φαουλ αυτό μιας και δεν το πήρε χαμπάρι. Τρίτο φαουλ και το πιο σημαντικό, με το που έγινε η διείσδυση με πήρε η μπόχα(μάλλον σκατιλα θα ήτανε). Τὀσο έντονη που μου έπεσε το εργαλείο αλλά δεν το πήρε χαμπάρι στην αρχή. Αναγκάστηκα να βγω για να το καταλάβει οπότε ξαναξεκίνησε πίπα σοβαρή αυτή την φορά. Τελικά κατάφερε να το κάνει ντουρασελ οπότε σκέφτηκα ότι θα τα καταφέρουμε τώρα..Ξαναστήνεται για πισωκολλητό(τέταρτο φαουλ αυτό φαίνεται ότι μόνο πισωκολλητό κάνει) αλλά της είπα να ξαπλώσει και να ανοίξει τα πόδια(γκρίνιαξε λίγο). Γίνεται η διείσδυση και με το που ψιλοήρθαμε κοντά πάλι με πηρε η μπόχα οπότε αυτόματα ξεφούσκωσε το εργαλείο. Αυτη την φορά όμως της είπα να τελειώσει η ιστορία..Γενικά πρέπει να κάνει κανα μπάνιο και μετά να μάθει και την δουλεία γιατί απλά δεν κάνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2019
Όνομα κοπέλας
Ναόμι
cervantes
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
4.072
Πόντοι:
14.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Ημεδαπος , ThE και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2019
Δε πειράζει μύστη αυτά συμβαίνουν μη μασάς πάμε για αλά.... Ναι!Ναι!Ναι!
28 Δεκεμβρίου, 2019
Είναι φόλα την έχω πατήσει κ εγώ..
23 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αρμόζει, αφού στο μεταξύ ανακουφιζονται και οι αφρασιατες λαρθοι που το σαπούνι νομίζουν ότι ειναι πολύτιμος λίθος.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3