Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εδω και καιρο ηθελα να παρω την Βενεζουελανα Μισελ.Σημερα εκανα στοχευμενη καταδρομικη για να πραγματοποιησω την καταθεση αυτη.Παρκαρα στην Εξηκιου και τσουπ στο μπουρδελακι 73Β.Η τσα2 μου ειπε οτι παιζουν τρεις κορασιδες οτι εγραφε δηλαδη και το σαιτ.Εγω επελεξα φυσικα την Μισελ.Μελαχρινο μελανουρι 25 ετων δηλωσε,κοντουλα με μικρο φυσικο βυζι,καλο σωματακι και προσωπο εξωτικο.Για δευτερη συνεχομενη φορα το δωματιο δεν ειχε πετσετα αλλα η τσα2 προς τιμη της με ρωτησε αν θελω να μου δωσει για ντουζ.Πηρε αρνητικη απαντηση και πηρε και το μπλε εισητηριο.Ετσι αφου ξεντυθηκα περιμενα το μωρο να ερθει.Μετα απο κανα 5λεπτο ηρθε το μωρο και με χαιρετησε στη γλωσσα της λεγοντας "Ολα".Αυτο που με εξεπληξε πρωτα ηταν οτι μιλαγε Ελληνικα αρκουντως συνενοησιμα ενω εγω περιμενα να μην ξερει γρι συμφωνα και με κριτικες απο κατω.Ετσι με ρωτησε ονομα,ηλικια κλπ γενικα ηταν πολυ φιλικη και συμπαθης.Επισης μυριζε πολυ ωραια και ηταν για φαγωμα.Στην αρχη καθοταν να την μπαλαμουτιασω ενω μετα ορμησε πανω μου γλυφωντας μου το κορμι,το αυτι κλπ.Ολα αυτα πολυ αισθησιακα και αργα με ωραιο χαλαρο τεμπο.Επισης ειχε την ταση να πηγαινει για φιλια στο στομα αλλα δεν ενεδωσα,οπως δεν ενεδωσα σε 69 η ακαποτη πιπα,ημουνα σε safe mode.Ετσι οταν ηταν να με πιπωσει ρωτησε πως θελω λεγοντας της με ποτα.Ετσι την φορεσε και αρχισε να γλυφει με τα ωραια της χειλακια ενω ειχε κατσει σε τετοια σταση που εγω επαιζα με το μουνακι της και αυτη αναστεναζε.Ωραιο σκηνικο το οποιο διεκοψα για να την παρω ιεραποστολικο να βλεπω το ομορφο εξωτικο μουτρακι της οσο την πηδαω.Πολυ δοτικη στη σταση αυτη με κραυγουλες,λογακια και φιλια οχι στο στομα οπως προειπα απο μεριας μου.Την κρατησα μονο σε αυτη τη σταση μεχρι το τελος.Ηταν ενα πολυ ευχαριστο γαμησακι με ενα εξωτικο μωρο που δεν το περιμενα τοσο καλο.Οταν τελειωσα μου εδωσε μωρομαντηλο να σκουπιστω,ενω πριν φυγει με φιλησε στο μαγουλο και αποχωρησε.Πολυ καλη για την αλυσιδα αυτη την προτεινω για gfe υπηρεσιες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2019
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 RazielDivider86, Nyxtovios7, baroc και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού