Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασα από την περιοχή και μπήκα αρχικά στο ισόγειο του 71 αλλά την κοπέλα την είχα πάρει πρόσφατα οπότε ήθελα κάτι διαφορετικό.Ανέβηκα επάνω και εμφανίστηκε-αυτοπαρουσιάστηκε η Στέλλα.Στην αρχή σκέφτηκα να φύγω αλλά κοιτάζοντάς την καλά μου θύμιζε μια γνωστή μου που είχα φαντασίωση να πηδήξω όταν ήμουν έφηβος!!!Έδωσα το 20ευρω και μπήκα στο δωμάτιο.Μετά ήρθε και η κοπέλα και άρχισε φιλιά,χάδια και γενικά έδειχνε πολύ διάθεση.Η πίπα της,με προφυλακτικό,ήταν μέτρια,αλλά μετά στήθηκε στα 4 και με προτροπή της μου ζήτησε να μπω στον κώλο της.Αρχικά φάνηκε να δυσανασχετεί αλλά μετά αφέθηκε και απόλαυσα τον κώλο της μέχρι να της ζητήσω να ανέβει επάνω και πάλι να μπω στον κώλο της.Πολύ καλή αίσθηση,εντάξει δεν είναι και μικρή,έχει χιλιόμετρα.Εκεί τελείωσα.Στα της εμφάνισης.Η κοπέλα είπε ότι είναι 35 και της φαινεται.Ωραίο απαλό δέρμα,ωραία βυζιά,κάποιος που έγραψε πεσμένα πρέπει να την ξαναδεί,καυλόφατσα και με τα γυαλιά φαινόταν πιο έκφυλη.Δεν έκλαψα σε καμία περίπτωση τα λεφτά μου.Αν θα ξαναπάω;Ίσως.Αν δε βρω κάτι καλό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2019
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Υπηρεσίες
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.934
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Ημεδαπος , perseas και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2019
35???? Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
anyway καλή είναι εγώ 2 φορές της τον έχω καρφώσει τη μια ήταν κυρία την άλλη ήταν φόλα και δεν πήγα πάλι!
Α όσι διαβάσετε το σχόλιό μου θα σας πω τι μου είπε και δεν πήγα πάλι μαζί της: Την γαμούσα από κώλο, σταμάτησε, μου πε ότι μουνί ή πίπα, ότι αμάν όλοι με κώλο, ΠΟΥΣΤΗΣ είσαι και θες κώλο? Προφανώς τα λεφτά του "πούστη" δεν τα είδε πάλι
21 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και καλά έκανες και δεν πήγες ξανά.Εγώ δεν της ζήτησα κώλο,αυτή ζήτησε να τη γαμήσω από εκεί.Εγώ δεν ήξερα καν ότι κάνει από τον κώλο,στο σαλόνι δεν το είπε!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2