Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια και χαρά σε όλους! Προνομετάξι σήμερα πριν τη μπάλα (τι μαλακία Θεέ μου) και επειδή από το πρωί είχα δει στους δρόμους 2-3 μαύρες με κωλάρες είπα να πάω Ναόμι που την είχα σταμπάρει αλλά δεν την είχα δοκιμάσει ποτέ. Ευχάριστο κορίτσι, μετρίου αναστήματος καλό βυζί καλό κορμί αρκετά σφιχτό, καλούτσικο κωλί, σχετικά νέα, με μαλλί κάτω από τους ώμους με ξανθιές ανταύγειες. Είχε κόσμο η μαύρη τσούπρα! Οταν πήγα ένας έφευγε, ένας περίμενε και ο μετά ήμουν εγώ! Πέρασα, χαλάρωσα, περίμενα και σε λίγο ήρθε! Λίγα καλά λογάκια (εμένα προσωπικά μ αρέσει κάπως το σόσιαλ που χουν οι μαυρούλες, αν τους μιλάς δεν είναι κρυόπλαστες) κάποια καλά για το Μετάξι προκαταρκτικά, με καβάλημα από πάνω, χούφτωμα στα βυζιά, τα κωλομέρια, τα μπούτια (σφιχτή είναι). Πίπα καλή, σχετικά βαθιά και σαφώς ΛΙΓΟΤΕΡΟ νωχελική από την πίπα που γενικά κάνουν οι μαύρες. Την έβλεπα να μου τον ρουφάει και σύντομα την έβαλα στα 4! Δεν έκλεψε καθόλου τον έφαγε βασιλικά. Την κάρφωνα για κανά 6λεπτο τουλάχιστον με αυξομειώσεις στην ένταση. Εβλεπα τα κωλομέρια της να τραντάζονται και ο Θείος ήχος "παφ παφ παφ" που παράγεται από το έντονο σφυροκόπημα πλανιόταν στην ατμόσφαιρα! Η κοπέλα ήταν και στις μέρες της επομένως μου ρθε και η ατάκα από τραγούδι: it smells like fish... και κάπως έτσι δαιμονιωδώς με τρελό πισοκωλλητό ήρθε και το τέλος. Ντύθηκε, χαιρέτησε ευγενικά και την έκανε! Κουλ τσατσά δεν ενόχλησε, καλό δωμάτιο. Το παιχνίδι εύχομαι να μην το δατε γιατί ήταν σούπα, τουλάχιστον εγώ έτρωγα πίτσα χαζεύοντας τα κωλομέρια 2 ωραίων σχετικά γκαρσόνων.
Σας βάζω το τραγούδι να φτιαχτείτε (δείτε το κλιπ, και τα λογάκια)...ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
https://www.youtube.com/watch?v=eciZWNdkGqs

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2019
Όνομα κοπέλας
Ναόμι
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.076
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Ημεδαπος , Επιρρεπής και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού