Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα συναγωνιστες.Δευτερη φορα με την Νατασσα και ηταν ακριβως οπως την πρωτη φορα.Η Νατασσα ειναι μια ρωσιδα μιλφ καστανοξανθη γυρω στα 40 με 45 αδυνατη με μικρομεσαιο βυζι.Με βαση το σαλοναρισμα που κανει πιστευεις οτι θα λαβεις υπηρεσιες υψηλου επιπεδου και ειδικα οταν μιλαμε για μιλφ αλλα στο δωματιο δεν ειναι αυτο που περιμενεις.Καλα για το σαλοναρισμα το ξερουμε δεν θα το μαθουμε τωρα αλλα και παλι ομως ειναι αξιοσημειωτο.Χαμογελαστη στο σαλονι και με ναζι.Μπαινει λοιπον στο δωματιο και οπως παω να της πιασω το σωμα μου βαραει ελαφρως το χερι για να το απομακρυνει απο πανω της και κατευθειαν μου το μυρισε για να δει αν βρωμαει αφου βεβαιωθηκε οτι ημουν καθαρος με αφησε να την ακουμπαω μετα πηγε να μου παρει τσιμπουκι σκυφτη στο πατωμα και μυρισε τον πουτσο α καλα λεω ενταξει αυτο θα κανουμε τωρα εκει ξενερωσα πολυ ελεος.Μετα ετριψα στα κωλομερια της τον πουτσο και δεν ειπε κατι το δεχτηκε οπως δεχτηκε και γλειψιμο στα βυζια της αλλα καποια στιγμη το σταματησε απο μονη της λογω της ωρας οτι και καλα περνουσε η ωρα ετσι μου εδωσε να καταλαβω.Τελος την πηρα στο πλαγιαστο καθως δεν καναμε κατι αλλο ηταν υπομονετικη και κατεθεσα.Επισης να πω οτι στο τσιμπουκι προσπαθησε να κανει ντιπθροουτ τα καταφερε αλλα τι να το κανεις μιλαμε για πιπα 20 δευτερολεπτων.Με λιγα λογια παιδια το συμπερασμα ειναι οτι για Μεταξουργειο και 10ρικο δεν ειναι φολα αλλα οταν μιλαμε για μιλφ περιμενεις κατι παραπανω δεν ειναι πιτσιρικα ειναι μιλφ εγω εννοειται πως δεν θα ξαναπαω και δικαιως αλλα για Μεταξουργειο ειναι απλως καλη ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2019
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
521
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, Ημεδαπος , dourosladers και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού