Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές του bou.com, και σας παραθέτω παρακάτω την εμπειρία μου από το συγκεκριμένο σπιτάκι, ημερομηνίες δεν θα γραφτούν για ευνόητους λόγους, όπως επίσης δεν θα γραφτεί το όνομα της κοπέλας επειδή δεν το θυμάμαι . Χτυπάω το κουδούνι ,μου ανοίγει η τσατσά με χαιρετάει και την χαιρετώ και εγώ με την σειρά μου . Κάθομαι στον καναπέ και περιμένω την κοπέλα που μόλις είχε φωνάξει στο σαλόνι η τσατσά, εμφανίζεται σε λίγο μια μελαμψή παχουλή κοπέλα με braided hair ξανθοκαστανού χρώματος, ύψος 1.65-1.70 χωρίς τα τακούνια και 1.80+ με τακούνια. Είχε απίστευτα μεγάλο κώλο Κατσικογάμης χωρίς κυτταρίτιδα, και 4αρι στήθοςΝαι! , το μόνο που χαλούσε την εικόνα της ήταν η χαλαρή σχετικά κοιλιά της. Δίνω 30€ για το απλό πρόγραμμα και περνάω στα ενδότερα, να σημειωθεί εδώ πως τα 30€ είναι για χρονικό διάστημα 10 λεπτών. Γδύνομαι, και σε λίγο έρχεται και η κοπέλα, η οποία μου είπε πως είναι από την Θεσσαλονίκη :thinkingΛύπηναι είπε ότι είναι Ελληνίδα), μόνο που η προφορά της μαρτυρούσε πως είναι είτε τσιγγάνα είτε Βουλγάρα Εμμμμ, όπως και να έχει δεν με πολυνοιάζει. Περνάει καπότα σε πεσμένο πούτσο και όταν την ρωτάω τι ακριβώς κάνει, κοιτώντας το σουτιέν της που δεν έβγαλε για να δω και να γλείψω/φιλήσω/πιάσω το στήθος της, καθόταν και με κοίταγε κάνοντας πως δεν καταλαβαίνει ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία (πρώτο φάουλ), ομολογώ πως στην πίπα είναι πάρα πολύ καλή, με έκανε τούρμπο Προσκύνημα. Στην συνέχεια πήρε θέση για ιεραποστολικό αλλά σε μια γωνία έτσι ώστε να μην γίνεται τόσο καλή διείσδυση, ενώ παράλληλα όταν έπιασα το πέος μου για να της το βάλω, μου είπε να το αφήσω σε αυτήν γιατί τα δικά μου χέρια είναι βρώμικα λέει (!!!) Money MouthΘυμός να ξανασημειωθεί πως πάντα πάω μπανιαρισμένος και αρωματισμένος στα σπιτάκια... Το μουνί της είχε αρκετά καλή αίσθηση, ρίχνω 10-15 πουτσιές και της λέω να γυρίσει στα 4, γυρνάει και εκεί ήταν σχετικά καλύτερα μέχρι που άρχισε να με ρωτάει αν τελείωσα και να κάνει τσ-τσ-τσ με το στόμα της εκνευρισμένη (2ο φάουλ)Κεφάλι σε τοίχο!. Μην αντέχοντας άλλο αυτήν την ηλίθια συμπεριφορά την άφησα να με τελειώσει με μαλακία, ενώ εγώ θώπευα τα βυζιά και τον κώλο της. Συνοψίζοντας πιστεύω πως ήρθα αντιμέτωπος με κάποιου είδους κοροϊδία, διότι δεν γίνεται ρε παιδιά να δίνεις 30 ευρώ για τόσο χάλια συμπεριφορές και υπηρεσίες, κράξιμο εδώ λοιπόν για να στρώσετε. Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 8 λεπτά, σας είπα γιατί δεν εξάντλησα το δεκάλεπτο ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2019
Μέλος
Εγγραφή:
6 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
22
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2019
Η κοπέλα πρέπει να ήταν περίπου 25 χρονών .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1