Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατεβαίνοντας στη Φυλής των φτωχών, τουτέστιν το Μεταξουργείο, πέρασα στον συγκεκριμένο οίκο τη δεύτερη βάρδια με την Νίνα από την Βενεζουέλα.
Η κοπέλα δείχνει περίπου 24-25 αλλά μου είπε ότι είναι 30. Με νοήματα και διάσπαρτες λέξεις η συνεννόηση καθώς δεν γνωρίζει ελληνικά ή αγγλικά.
Εμφανισιακά, πολύ γλυκό πρόσωπο, όψη που δεν θα έλεγα ότι μοιάζει με πουτάνας. Ύψος 1,60 και κάτι, πλούσιο στήθος, μπαμπάτσικο μωρό με κιλάκια αλλά πολύ κουρασμένο. Τη μέρα που την πέτυχα ήταν νωχελική.
Παρά ταύτα είμαι ικανός να ξεχωρίζω το πότε η άλλη είναι πτώμα και πότε βαριέται. Δεν τα αφήνετε ρε τα κορίτσια να ξεκουραστούν;Θυμός
Δεν νομίζω να έχει ξαναδουλέψει σε τέτοιο πόστο και γενικά δεν την έχει την πουτανιά.
Επομένως δεν είναι για απαιτητικούς. Συνεργάσιμη, παθητική και τυπική θα τη χαρακτήριζα.
Προσωπικά της ζήτησα να μου πάρει πίπα και βλέποντας ότι τη συγκερκιμένη τεχνική την κατέχει την άφησα μέχρι το τέλος.
Κάνει ένα κόλπο και στρίβει το χέρι της στη βάση του πέους κάτι τέτοιο και πραγματικά το απόλαυσα.
Όταν άρχισα να χύνω την κράτησα κάτω το διπλάσιο χρόνο λόγω ποσότητας. Στο τέλος είδε το προφυλακτικό και λόγω ποσότητας γούρλωσε. Ντροπή
Με καληνύχτισε και βγήκε
Τα σεντόνια μύριζαν ελαφρώς. Δεν εντόπισα κάπου βρωμιά. Δύσκολο λόγω χαμηλού φωτισμού.
Επειδή δεν ξέρω αν θα τη βγάλει σωστά το σύστημα, η βαθμολογία είναι:
Εμφάνιση: 7/10
Συμμετοχή 4/10
Καθαριότητα χώρου 4/10
Συμπεριφορά τσατσάς 8/10
Παρκινγκ 10/10 (ηλεκτρικός, πόδια) Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2019
Όνομα κοπέλας
Νίνα
The Keeper
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
5.629
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EvilPlasma, Επιρρεπής, jimakos900 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού