Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινη τσαρκα Φυλης και περιξ στο τελειωμα της δευτερης βαρδιας και στην αρχη της τριτης.Στο εν λογω ιδρυμα ειδα στο τελειωμα της δευτερης βαρδιας τη Σονια και μια αλλη χοντρουλα "Ρωξανα" νομιζω.Η Σονια για την οποια εχω διαβασει καλες κριτικες και την οποια ειχα βαλει στοχο,οταν την ειδα οπτικα δεν με ικανοποιησε οποτε ακυρο.Ετσι εφυγα και πηγα μια γυρα μεχρι να αλλαξει η βαρδια και να τσεκαρω τις επομενες κορασιδες στα ιδρυματα της Φυλης.Οταν επεστρεψα εδω παλι, ηταν η Συλβια.Μια μιλφ μελαχρινη με πλαστικους βυζους με φοβερη σουβλερη ρωγα,ωραιο σωμα,προσωπο ωραιο με αρκετο μακιγιαζ και φωνη λιγο βραχνη-μαγκικη που εμενα δεν με χαλαει καθολου.Επειδη την ειχα ξαναπετυχει και ηταν στα υποψιν τωρα εφτασε η ωρα να βγαλω το 20αρι.Προγραμμα ελ.στομ,69 κλπ.Το δωματιο στο βαθος που πηγα ηταν σε καλη κατασταση για την περιοχη με τσοντουλα στην τιβι κλπ.Η Συλβια ηρθε συντομα στο δωματιο τσιτσιδι οπως και στο σαλονι.Ειναι κοινωνικη και σου βγαζει κατι το αγριο ,το προστυχο.Ξεκινησε με προκατ. δαγκωματα και φιλακια στις ρωγες μου ,υστερα εκανε ισπανικο με τις πλαστικες βυζαρες της και τελος κατεβηκε προς τα κατω στα αρχειδια μου και τα εγλυφε.Οταν καβλωσα μου εβαλε καποτα για στοματικο χωρις να ρωτησει αν θελω η οχι καθως ανακοινωνεται ελευθερο, αλλα αν και φαουλ δεν με πειραξε καθως δεν θα εκανα ελευθερο ουτως η αλλος.Η πιπα της καλουτσικη εβαζε παντως αρκετο δοντι ενω καθε τοσο εγλυφε και τα αρχειδια.Στο κυριως πιατο την πηρα ιεραποστολικα με φουλ καρφωμα χωρις κανενα κλεψιμο απο μεριας της ενω της εγλυφα τους βυζους.Δεν αλλαξα σταση καθως γουσταρα ετσι μεχρι τελους.Παραμονη κανα 8λεπτο στο δωματιο οποτε καμια ενοχληση απο τσα2.Ηταν καλη εμπειρια οποτε μπορει να ξανατιμηθει αν δεν βρω κατι αλλο φρεσκο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2019
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Πορνερ, Gingos, xlm και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2019
Να σου κάνω την ερώτηση που σίγουρα σκέφτονται όσοι διαβάζουν την κριτική, υπάρχει η αναφορά από πολλούς μεγάλο χρονικό διάστημα τώρα ότι είναι trans, ladyboy, εγχειρισμένη..
βασικα οι απόψεις διίστανται κ τείνουν στην πλοιοψηφια προς ότι, όντως είναι trans.
Εσύ πως την είδες, πως την έκοψες..
10 Δεκεμβρίου, 2019
Κοίτα λόγω χροιάς της φωνής της παραπέμπει σε τέτοιες σκέψεις.Μου ψιλοπερασε από το μυαλό ότι παίζει να είναι.Αλλα δεν νομίζω όντως να είναι όχι ότι με πειράζει βέβαια.Δεν μπορώ να βγάλω πόρισμα...
10 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστώ για τη απάντηση είμαι καλυμμένος,
κατ 'εμέ δεν είναι trans είναι παραγματικη γυναίκα εκτός κ αν ο πλαστικός χειρουργός ήταν καλλιτέχνης..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3