Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ντιανα απο Ουκρανια λοιπον μελαχροινη, ψηλη με μεγαλο στηθος μου ειχε γυαλισει απο προηγουμενες βολτες. Μιας και δεν ειχα τι να κανω εκεινη την ημερα ειπα να κανω μια επισκεψη. Μιας και ηταν καθημερινη βραδυ δεν υπηρχε πολυς κοσμος που να τσαρκαρει. Δινω το δεκαρικο και περιμενω κανενα πενταλεπτο ως που να ερθει η Ντιανα. Ερχεται μεσα ξεκιναμε χαλαρη κουβεντουλα με εκεινη να μου τον παιζει μεχρι να σηκωθει. Οταν ημουν ετοιμος με ρωτησε αν ηθελα πιπα η να ξεκινησουμε κατευθειαν, απαντησα οτι ηθελα πιπα. Μου λεει εισαι σιγουρος οτι δεν θα τελειωσεις, απαντησα οτι πρεπει να ξεκινησει αμεσα το τσιμπουκι.Ποσο καλη πιπα να εκανε πια που να τελειωνα??Ξεκιναει καλο τσιμπουκι και μετα απο ενα λεπτο με ρωταει αν ηθελα να συνεχισει η οχι(Παλι με την λογικη να μην τελειωσω).Απαντησα να μην αγχωνεται και να συνεχισει. Ποσοι σε εχουν χυσει στην πιπα την ρωτησα και χαζογελαγε..Μετα απο λιγο της ειπα να σταματησει και να ανεβει απο πανω.Παραπονεθηκε αλλα της ειπα οτι θελω να εχω θεα τις βυζαρες.Ανεβηκε αρχισε να χοροπηδαει πανω στο εργαλειο και μετα απο κανα λεπτο μου ειπε(τι εκπληξη) να αλλαξουμε σταση. Παμε για πισωκολλητο μου λεει της ειπα οτι ηθελα ιεραποστολικη σταση. Ξαπλωνει ανοιγει τα ποδια και ξεκινησα το καρφωμα μετα απο λιγο μου ειπε οτι κρατιεμαι και δεν χυνω. Δεν θα επρεπε να κρατιεμαι??Αρχισε να τα μασαει και εκεινη την στιγμη φωναξε η τσατσα να βγει εξω η Ντιανα(ειχε περασει το πολυ ενα 5λεπτο). Αρχισε να μουρμουραει(η Ντιανα) οποτε της ειπα να γυρισει σε πισωκολλητο.Μετα απο λιγο τελειωσα σε αυτη την σταση. Εν τελει παρολο που εχει κορμαρα(για Μεταξουργειο) είναι κομματάκι ξενέρωτη και γκρινιάζει αν δεν τελειώσεις στο δίλεπτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
cervantes
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
4.072
Πόντοι:
14.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EvilPlasma, Paupalos, Join.f και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού