Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Παρασκευή 15/5/2009(το πλαίσιο ημ/νίας δεν ανοίγει),πρωϊνή βάρδια γύρω στις δώδεκα η ώρα.Η Αλίνα,καστανόχρωμο όμορφο πιπινοειδές,στην αυτοπαρουσίασή της υπόσχεται "μασαζάκι,τσιμπούκι καλό,όλες οι στάσεις,άνεση χρόνου" με 20 ευρώ.Με προσέγγισε στενά με αυθορμητισμό,την αγκάλιασα και γι΄αυτό την ρώτησα αν κάνει βαθιά πίπα."Δεν κάνω τελειωτικό" λέει,"δεν σε ρώτησα αυτό" της λέω,"βαθιά πίπα κάνεις;","Οχι-Ναι" μου λέει καταλαβαίνοντας την γκάφα της να πει όχι.Η τσατσά ευγενέστατη μου πρότεινε να αλλάξει σεντόνι και το έκανε όταν την ρώτησα ποιο δωμάτιο δεν χρησιμοποιήθηκε ακόμη για να πάω εκεί.



Μπαίνει στο δωμάτιο και ανεβαίνει πάνω μου αρχίζοντας φιλιά και γλυψιματάκια σε αυτιά-λαιμό-στήθος-κοιλιά ενώ μου τον παίζει.Αρχίδια αρνείται να γλύψει μετ'επιτάσεως παρόλο που διαπίστωσε οτι είμαι καθαρός.Δεν θέλει να αγγίζεις τον πούτσο σου:"Εγώ τα χέρια μου τα απολύμανα με οινόπνευμα" μου λέει"."Κι εγώ με κολώνια αφού τα σαπούνισα" της απαντάω και της δείχνω στο κομοδίνο την κολώνια μου."Αλλη Λάουρα-Δροσοπούλου 95 μου έτυχε" σκέφθηκα.



Εβαλα την καπότα,μου έκανε πίπα επικεντρωμένη στην βάλανο χωρίς deep throat παρόλο που της το ζήτησα 2-3 φορές.Απειρη ξενέρωτη πίπα με ελαφρύ πόνο από τα δόντια της.Την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού.Ετυχε να στηθεί γωνία στην άκρη.Ωραία θέα κωλομερίων όταν λύγιζε την μέση της και πέταγε το μουνί προς τα πάνω.Το μουνί καθαρό και ξυρισμένο.Αίσθηση διείσδυσης καλή θα έλεγα για αρχή(πριν δουλευθεί η κρέμα).Αρχίζω σφυροκόπημα με μηδαμινή συμμετοχή από μέρους της.Κράταγε κόντρα τη λεκάνη για να μην παλινδρομεί ο πούτσος μέσα της.Εδωσα μερικά χαστούκια στα κωλομάγουλα και μαθημένος από αυτά της είπα ελαφρά και ευγενικά να μείνει ακίνητη,τό΄κανε και απόλαυσα την θέα του μουνιού της να γεμίζει από τον πούτσο μου ενώ την στραβογάμαγα τεντώνοντάς της τα κωλομέρια γι΄αυτόν τον σκοπό.Αρχισε πάλι το γνωστό κόλπο-κόντρα και πάνω που είχα φτιαχτεί ξενέρωσα και την γύρισα για ιεραποστολικό.



Στήθηκε,της τον βάζω λίγο,προβάλλει το δεξί γόνατό της ως εμπόδιο για να μην μπω ολοκληρωτικά,το παραμερίζω για να μπω και τότε δυσανασχετεί λέγοντάς μου οτι πριν που ήταν στα τέσσερα γωνία στο τέλος του κρεβατιού την κτύπαγε στο γόνατο το σίδερο του πλαισίου και δεν μπορεί,πονάει αλλά "τέλος πάντων έλα" και η έκφραση του πόνου ζωγραφίστηκε στο πρόσωπό της.Αντε να ευχαριστηθείς γαμήσι μετά εσύ.Και τι να κάνω εγώ εκείνη την ώρα;Να ανοίξω κουβέντα;Να της πω οτι έπρεπε από μόνη της να μετακινηθεί στα μαλακά πιο πέρα;Να της πω οτι το γόνατο αυτό ήταν το δεξί που δίπλωσε ως εμπόδιο ανάμμεσα σε μένα και σ'αυτή και πως τό΄κανες αφού σε πόναγε;Παπάρια μάντολες.Δεν είχα προβάλλει καν την επιθυμία να κάτσει στο τέλος του κρεβατιού!!!.



Σκοπίμως και λαμβάνοντας υπόψη οτι προσποιείται για να λουφάρει της λέω "Δεν θέλω να πονάς μωράκι μου και δεν θέλω να στεναχωριέσαι".Αλλη επιλογή εκείνη την ώρα δεν έχεις.Η άλλη επιλογή(ανάπτυξη κουβέντας-διαξιφισμοί) οδηγεί σε ολοκληρωτικό ξενέρωμα.Της λέω να που πάρει πίπα για να σκληρύνει πάλι και απαντά "μα μ΄αυτή την καπότα;".Επειδή την είχε βάλει στο μουνί:ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ ΕΠΟΧΕΣ 1980-1990 ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΕΣ ΕΛΛΕΪΝΙΔΕΣ.Είχα έτοιμη καπότα δική μου πάνω στο κομοδίνο."ΑΑΑ δεν χρησιμοποιώ ξένες καπότες!" μου λέει."Ε και τι να κάνουμε τώρα" της λέω.Βγάζω την καπότα με αποφασιστικότητα,"καλά" μου λέει με ένα μίζερο ύφος σαν να μου κάνει χάρη.Αλλος στη θέση μου θα την είχε διώξει!!!.Βάζω την καπότα σε πεσμένο πούτσο (τέτοια ώρα τέτοια έργα)και κάνει μια πίπα από τα ίδια,τον στριμώχνω ανάμμεσα στα κωλομέρια της(πισωκολλητό) απολαμβάνοντας την ηδονή μιας "μελάτης" αλλά χορταστικής διείσδυσης γιατί ο πούτσος μου είχε πάρει το κανονικό του πάχος,η κρέμα στο μουνί είχε "τριφτεί" και γέμιζε αργά αλλά σταθερά τα τοιχώματα του μουνιού.



Φτιάχτηκα και πάλι,συγκεντρώθηκα στο έργο,και ενώ ήμουν έτοιμος να αρχίσω το σπρώξιμο μου λέει η σπασαρχίδω με το γνωστό εκνευριστικό υφάκι της "καταπιεσμένης" που την πνίγουν τα χίλια δίκια:"ΜΠΗΚΕ ΑΕΡΑΣ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΜΠΗΚΕ ΑΕΡΑΣ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ;ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΞΈΡΕΙΣ ΕΣΥ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΜΠΗΚΕ ΑΕΡΑΣ ΣΤΟ ΜΟΥΝΙ!!!".Αυτό ήταν.Ο άνθρωπος έχει και τις αντοχές του.Τον βγάζω έξω,τραβάω μια μαλακία με θέα τα κωλομέρια της συγκρατώντας ενστικτωδώς τον εαυτό μου τη στιγμή της εκσπερμάτωσης να μην "τα δώσω όλα" γιατί εκείνη τη στιγμή ένοιωσα οτι θα πονέσω περισσότερο αν τα "δώσω όλα".Είχε μαγκώσει το πετσάκι στην καπότα επειδή την δεύτερη φορά με τη φούρια και τη μιζέρια της σπασαρχίδως δεν μπήκε σωστά.



Στο τέλος μου είπε οτι δεν ήθελε να μετακινηθεί από το σίδερο στο τέλος του κρεβατιού γιατί σκέφθηκε οτι εκεί ευχαριστιέμαι να την πηδάω και δεν ήθελε να μου χαλάσει την ευχαρίστηση,όπως και όταν την κτύπαγα(χαστούκια στα κωλομέρια) πάλι δεν μου είπε τίποτα για τον ίδιο λόγο.Και πήρε ένα ύφος όταν μου είπε οτι την κτύπαγα!.Λες και την κτύπαγα πραγματικά!



Κοπέλα μου,αν δεχθούμε ως αληθινά τα λεγόμενά σου βλέπεις οτι με αυτή σου την τακτική κατάληξες στο αντίθετο από το επιθυμητό για σένα αποτέλεσμα:ΔΕΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ!!!.Δεν μπόρεσες να μείνεις συνεπής στην ανοχή σου και μου'σπασες τ'αρχίδια.Αν από την αρχή πήγαινες στα μαλακά του κρεβατιού και μου έλεγες να μην σου ρίχνω χαστούκια στον κώλο θα ήσουν ήρεμη και συγκεντρωμένη στο να με ευχαριστήσεις.Εμεινες σχεδόν 15 λεπτά στο δωμάτιο κατασκευάζοντας αφορμές για να φύγεις αλλά δεν ήξερες με ποιον είχες να κάνεις.Επτά λεπτά να έμενες στο δωμάτιο όπως πρέπει σωστά και συνεργατικά με ΑΜΟΙΒΑΙΑ διάθεση για κατανόηση θα πέρναγα περίφημα!!!.Οπως σου είπα καταλήγοντας:"Αυτά πρέπει να τα λες από την αρχή".Δεν έβρισκε τι να απαντήσει και έκανε ηρωϊκή έξοδο βουβή παριστάνοντας την εκνευρισμένη-καταπιεσμένη.



Απλά το κοριτσάκι όταν έκοψε οτι γαμάω πραγματικά και δεν περνάνε σε μένα τα συνήθη κόλπα των επαγγελματιών έβαλε σε εφαρμογή τα ψέματα για να με ξενερώσει,να λουφάρει και να φύγει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2009
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού