Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
τρίτη βράδυ με τετάρτη ξημερώματα είπα να ξελαμπικάρω λίγο και μιας και είχα στο νου ότι ίσως δουλεύει, λέω ας παώ να τη βρω. και ναι ήμουν τυχερός.περίμενα να ανοίξει και μπήκα μέσα. χωρίς δευτερη σκέψη μπαίν στο δωμάτιο, καθαρό και με νιπτήρα-ικανοποιήτικότατο. περιμένω λιγάκι και μπαίνει η κοριτσάρα. ομόλογώ ότι την έβλεπα μόνο στο .com αλλά από κοντά έχει ακόμα ποιο ωραίο κορμί και φατσούλα πολύ όμορφη αν και μεγάλη όπως λέτε( δεν έχω άποψη ακόμα-και δεν κοιτάω την ηλικία).από υπηρεσίες μπορεί να μη είναι σαν τις κορυφαίες που λέμε αλλά εμένα μου έκανε κλικ και το γλυφιτζούρι ήταν πολύ καλό και το στήσιμό της από πάνω επαγγελματικό με κινήση που συμμετείχα και γω. τα στήθη της από τα πιο όμορφα να πάλλονται και να με εξιτάρουν. το πισωκολλήτό με ωραία θέα του κορμιού της με αργές και συνάμα γρήγορες κινήσεις από μέρους μου, δεν άντεξα και τα έδωσα όλα.ήταν μια πολύ καλή εμπειρία με την κατερινούλα-μπορεί να μη φιλάει μπαλάκια ή χειλη ή 69 κλπ αλλά στο σεξ είναι πολύ καλή και είχα μια ωραία συνάντηση μαζί της. βέβαια τα θέλω όλα αλλά τι να κάνουμε, αν η γυναίκα σε εξιτάρει και σε φουντώνει ακόμα και με λίγες υπήρεσίες χαλάλι της, εγώ θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 13, 2009
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού