Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΓλώσσαΓλώσσα Καλημερα συντροφοι,αποφασιμενος λοιπον σαββατο πρωι να επισκεφθω τον αγαπημενο μου οικο και την αγαπημενη πλεον βικτωρια δηλωνω πιστος πελατης,χρονος δεν υπηρχε για σκαναρισμα στην περιοχη.2 κοπελες στην βαρδια ,βικτωρια και μαρια η αληθεια ειναι οτι περιμενα περισσοτερες στην βαρδια απο οτι εχω καταλαβει αλλα δεν πειραζει.αριστη υποδοχη απο την υπηρεσια και ανακοινωση των σχετικων αποφασιζω παρτουζα με βικτωρια και μαρια,την βικτωρια την εχω ξαναπαρει αρκετεσ φορες και αποτελει στανταρ για εμενα την μαρια ομως δεν την ειχα ξαναπαρει και παιρνω το ρισκο καταβαλω το αντιτοιμο των 30 ευρω και βουρ μεσα.δωματιο καθαρο ημουν ο πρωτος 10 το πρωι πηγα,μετα απο πεντε λεπτα ερχονται τα αστερια η βικτωρια με ξερει και της λεει της μαριας οτι ειμαι πελατης να κανουν το καλλιτερο για να με ευχαριστησουν και οντως ξεκινουν πιπα ακαποτη με εναλλαγες η μια με την αλλη,ακαποτο δεν συνηθιζω αλλα υπεκυψα,γλωσοφιλα αναμεταξυ τους τρομερο σκηνικο οπως σε ταινιες σε σημειο που δεν αντεχω και τις σταματω γιατι ερχοταν το τελος.ξαπλωνει βικτωρια η μαρια απο πανω σε σταση 69 η μαρια γλυφει την βικτωρια στο μουνι και εγω απο πισω την καρφωνω στα τεσσερα,δεν πιστευα στα ματια μου αυτο που ζουσα.κρατιομουν με το ζορι την σταματαω και βαζω την βικτωρια στα τεσσερα [εννοειτε με αλλαγη προφυλακτικου]η μαρια απο κατω να μου γλυφει μπαλες και το μουνι της βικτωριας,οπως καταλαβενετε δεν αντεξα και πολυ τραβιεμαι μου βγαζει προφυλακτικο η βικτωρια και το παιρνει ολον μεσα στο στομα της και ολα σηκωνεται να παει στον νιπτηρα να τα φτυσει και μου το παιρνει η μαρια και ρουφαει οτι εχει απομεινει.ηταν απο τις καλλιτερες ερωτικες στιμες τις ζωης μου. βικτωρια και μαρια σας ευχαριστω, εννοειται οτι θα ξαναπαω,αυτα απο μενα η κοπελες ευγενικες προθυμες αριστες επαγγελματιες και καθαρες συνενοηση στα αγγλικα,η τσατσα δεν ενοχλησε,χρονος παραμονης στο δωματιο πλεον των 15 λεπτων!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαρία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
72
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 scouser88, Paliotsarkadoros, dourosladers και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2019
δεν ξερω ματια μου τι θα πει αγαπη !
H
harvardiotis
03 Δεκεμβρίου, 2019
Το δοκίμασα την προηγούμενη εβδομάδα το εν λόγω δίδυμο
Η Μαρία ως σιγανόπαπαδιά την ίδρωσε πιο πολύ την φανέλα από την ψιλή
Απλά ρε εσείς εκει , υπεύθυνοι του οίκου .....τα δωμάτια πλέον θυμίζουν Μεταξουργείο , πολύ μπίχλα ήμαρτον ρε πούστη ανακαινιστε λίγο τα δωμάτια , τόσα λεφτά βγαζετε.....
Δεν ξαναπατάω με τίποτα
16 Ιουνίου, 2020
Η Βικτώρια έχει σελίδα κ στο mamba, badoo, Fb, και Odnoklassniki. Όλο τον καιρό της καραντίνας έκανε σέξ με επιλεγμένα άτομα που επέλεγε η ίδια, και κλάνοντας άλλους!!!! Η γκόμενα βσκ εχει ψυχολογικά, κ μόνο στην θέα του όρθιου πούτσου ξεμπλοκάρει....
Το συγκεκριμένο μαγαζί εχει πιό δυνατές, πιό αξιες και με μεγαλυτερο ζήλο κοπέλες για σέξ, σε σχεση με τη βικτώρια που κοροιδευει τον κόσμο εκει μέσα!!!! Βαριέται να ανεβει απο πανω, ζηταει μόνο στα 4, μόνο μια καλη πιπα κάνει, και γενικώς το παει γρηγορα για να τελειώσεις γρηγορα κ να αρπάξει το 10αρικο!!!!! Εξυπνη η Ουκρανιδα(σε σχεση με άλλες)!!! Απο μένα μαυρο from now on, γιατί κοροιδευει!!! Η Στέλλα εκει περα μαζί με την Ολγα, νομίζω οτι αποτελλούν πολυ πιο δυνατο διδυμο. Μαυρο λοιπόν σε μία κακοήθη κακομαθημένη τσουλίτσα, που βαριεται να προσφερει τα ανάλογα για το οποίο πληρώνεται κ κάνει
18 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε φίλε σε άλλο πλανήτη ζείς;;;; Δέν σου περνάει απο το μυαλό οτι όλες αυτες οι κοπέλες έκαναν βίζιτες στην καραντίνα;;;;; Η συγκεκριμένη, και σέξ στο ξενοδοχείο μου ζήτησε πριν κλεισουν τα ξενοδοχεία ενώ ειχαν κλείσει τα μαγαζιά!!! ακόμα μεχρι κ δανεικά μου ζήτηςε, Τί δέν καταλαβαίνεις;;;;; Την Βικτώρια την παρτούζωνα επι 1 ολόκληρο χρόνο στη Διδύμου μαζί με άλλες... Και την πρωτογνώρισα 2018 στο mamba. Στην περίοδο της καραντίνας στάνταρ εκανε βίζιτες σε σπίτια μου το ειπε η ίδια... Αλλα η κοπέλα ειναι πολύ βλήμα, και κυκλοθυμική κ παράξενη όσο δεν παει... Ααα κ δεν ειναι 36 χρονων οπως λεει αλλά 43-44. Στην συγκεκριμενη δεν ξαναπατάω γιατι τον τελευταίο καιρο, το πήγαινε πολύ πουστικα στο δωματιο. Λιγο χρόνο, λίγη πίπα, σεξ μόνο στα τεσσερα, συνήθως αξυριστη απο κατω, και ξυνισμα γενικως!!! Πουτάνες υπαρχουν πολλές, και παρτούζες κάναμε με άλλες κ σε καιρό καραντινας, σιγά μην περιμέναμε την κομπλεξικιά ουκρανιδα για να την κανουμε κ πλούσια κιόλας με ευρώ... Ημαρτον δλδ χαχαχαχαχαχα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4