Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα είναι η πρώτη μου κριτικη η επίσκεψη έγινε λίγο μετά της 5 το απόγευμα, παρουσιατη 2 κοπέλες Μαρία και ιβανα που είναι ξανθιά περίπου 22-24 χρονων μικρό βυζί και είχε πρωκτικό στο πρόγραμμα της γι'αυτό την διάλεξα,μπήκα μέσα το δωμάτιο μετά από 2 λεπτά ήρθε η κοπέλα επίσης δεν ξέρει ελληνικά ,η συννενόηση έγινε στα αγγλικά,μου λέει i am bad i love sucking cock της λέω that's good i like that.Μεγάλο χαμόγελοτέλος πάντα στο αγώνα της γλείφω τα βυζάκια της και μου λέει don't eat them i need them for the milk when i have a babyΧμμμ;μετά την έριξα στο κρεβάτι αυτή από επάνω μου και αρχίζουν τα γλωσσαφιλια και η τιπισσα μου βαζι τη γλώσσα της μέχρι στο λαρύγγι μου τραβήχτηκα λίγο και μου λέει δεν ξερεις french kissing χαχα κατέβηκε κάτω στο καβλι μου η πίπα της μέτρια με χέρι και λίγο δόντι σηκώθηκε το όργανο ανεβώ επάνω ρίχνω μερικές πιστονιεςκαι λεει you look like briesniev ο πρόεδρος της Ρωσίας δεκαετία του 70 νομιζω χαχα Κεφάλι σε τοίχο!no i don't και μετα μου λέει do you want το fuck my kolaraki ok tης είπα το βγάζω και δεν είδα το προφυλακτικά ήτανε μες στο μουνι της σηκώθηκε και βγήκε έξω από το δωμάτιο να φέρει άλλο λάστιχο το καβλι μου γεμάτο τζελ ξενερωσα και πήγα στο νηπτιρα να το πλεινω είχε επιστρέψει με τα προφυλακτικά ξαπλωσα στο κρεβάτι και με πήρε πίπα ακα,μέχρι που έχυσα μέσα το στόμα της πήγε στο νιπτήρα τα έφτυσε και eνα bye bye τελοςπαντα ήτανε εντάξει αλλά δεν νομίζω να ξαναπάω μαζί της αυτά, ελπίζω να σας βοηθησα kaλο βραδη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2019
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
112
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, darktranquillity, perseas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού