Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δυο κοπέλες μου παρουσίασε η τσάτσα, την Μαριανθη και Κατερίνα. Στο σαλοναρισμα σε κερδίζει η Μαριανθη με την προστυχιά της και η Κατερίνα λόγω εμφάνισης. Επέλεξα την δεύτερη λόγω εμφάνισης. Την παρουσιάζουν ως Ρουμάνα 19 χρονών. Ψηλή, αδύνατη έως πολύ, μελανούρι με ωραίο στητό μικρο κωλαράκι, βυζί μηδέν. Μπαίνει μέσα σε τελείως bad mood κατσουφιασμενο, το περίμενα να ταν κάπως αλλά όχι κι έτσι. Τα έκανε όλα με το ζόρι, σουτιέν δε βγάζει. Πίπα ένα λεπτό να πέρασε ούτε... κι σταμάτησε και γύρισε σε ιεραποστολικό για λίγο γιατί δεν ήθελα να βλέπω τη φάτσα της ...Την γυρνάω στα τέσσερα να τελειώνω να φεύγω..Σηκώθηκα να ντυθώ, με ρωτάει ..εντάξει?...δεν της δίνω καν σημασία. Κάθεται λίγο κοιτώντας με και με ξαναρωτάει εντάξει? Ναι οκ της λέω χωρίς καν να κοιτάξω και σηκώθηκε χαιρέτισε και έφυγε. Εντάξει κι άλλες το κάνουν μόνο για τα λεφτά και είναι ρομπότ αλλά όχι κι έτσι τέτοια αγγαρεία και ξινίλα, ήταν και λίγο συναχωμένη απ ότι κατάλαβα, τουλάχιστον άφησε να τη χουφτώσουμε και λίγο πάλι καλά. Μονο εμφάνιση έχει κατά άλλα μην περιμένει και πολλά κάποιος ακόμη κι αν τη πετύχει και σε καλή διάθεση πιστεύω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2019
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
makao
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.252
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, giannos69, darktranquillity και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2019
Δε πειράζει αδερφέ μη μασάς πάμε γι αλαΝαι!
review reaction 1 makao
11 Σεπτεμβρίου, 2020
...ήταν και λίγο συναχωμένη απ ότι κατάλαβα

Επειδή την είχα πάρει κι εγώ συναχομένη αρκετές μέρες πριν από σένα, παίζει να έχει και covid-19?.. Λύπη
25 Ιουνίου, 2021
Επειδή την είχα πάρει κι εγώ συναχομένη αρκετές μέρες πριν από σένα, παίζει να έχει και covid-19?.. Λύπη

Με μπέρδεψες τωραΧμμμ;, το ραντεβού το εκανα προ κοβιντ Νοέμβριο 2019. Πάντως ότι και να ήταν δεν αρρώστησα τις επόμενες μερες.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3