Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλημερα στους φιλους.Ηθελα κι εγω να καταθεσω την εμπειρια μου απο τον συγκεκριμενο οικο,και ειδικοτερα απο την Μπελα,η οποια ειχε βαρδια εκεινη την ωρα(περιπου 2 τα ξημερωματα).Η Μπελα ειναι μια κοπελα με συμπαθητικο προσωπο,σωμα με αρκετα πιασιματα και υπερμεγεθη κωλαρα,στο σαλονι εμφανιστηκε με αρκετη καθυστερηση,και ανακοινωσε προγραμμα με 20 ευρω και πρωκτικο.Λιγο η εμφανιση,λιγο η προσφορα κουλουριου με εκαναν και περασα στο δωματιο,δυστυχως η επιλογη αυτη αποδειχτηκε απο τις χειροτερες που εχω κανει στις τεσερις δεκαετιες που επισκεπτομαι τα στεκια της ηδονης.Η Μπελα μπηκε στο δωματιο,και χωρις προκαταρκτικα προσπαθησε να περασει το προφυλακτικο σε ενα πεος το οποιο δεν ανταποκρινονταν,το τσιμπουκι της ηταν μονοτονο και γρηγορο,και η ανορθωση επιτευχθηκε με αρκετη προσπαθεια.Πρωτη σταση ιεραποστολικη,στην οποια λιγο η θεα με τις βυζαρες της που παλλονταν,λιγο οι ψευτικες κραυγες με εκαναν να εχω μια φυσιολογικη στυση.μετα απολιγο της ειπα να γυρισει πισωκολλητα για να δοκιμασω και την πισω τρυπα τηνοποια οπως ανακοινωσε προσφερει.Εδω αρχισε το χοντρο δουλεμα απο την πλευρα της,οταν βαζοντας λιπαντικο με πονηρο τροπο τον εβαλε ξανα στομουνι της,και αρχισε να κουνιεται(σχεδον να τριβεται)πανω μου για να μην καταλαβω την λαμογια της.Εκει της ειπα να μου δωσει πισω τα χρηματα μου,πραγμα το οποιο την νευριασε,και δικαιολογηθηκε λεγοντας οτι πρωτα ηθελε να καυλωσει,καιμετα να τον βαλει απο πισω!τελος παντων με την μουρμουρα της και με την πεσμενη μου ψυχολογια για την φολα που εφαγα δεν μπορεσα να ολοκληρωσω,και την εδιωξα απο το δωματιο.Συπμπερασματικα ηταν μια αθλια συνευρεση,με μια αθλια πουτανα(στην ψυχη)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2019
Όνομα κοπέλας
Μπέλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
23
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Ημεδαπος , dimi7064i και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2019
Αγαπητέ φίλε έχω δοκιμάσει την κοπέλα και είναι τέλεια απλά εσύ δεν το έκανες σωστά όπως μου λες δεν είναι ρομπότ για να την κάνεις εσύ ότι θες να μάθετε να σέβεσται μερικοί! εμένα πάντως με περιποιήθηκε πολύ άψογα την συστήνω ανεπιφύλακτα!
26 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εσυ λαμογιο μαλλον εχεις παρει εργολαβια το προμοταρισμα της αθλισς αυτης απατεωνισας,δυστυχως για σενα(και για αυτη)υπαρχουν κι αλλες αναφορες για την συμπεριφορα της,και δεν προκειται να ξεγελασει πολλους αφελεις
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2