Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Διαβάζωντας την εμπειρία Ματάκι του DeanCorso με την Τατιάνα, την επισκέφθηκα μόλις μου δόθηκε η ευκαιρία & δεν μετάνοιωσα...
10Ε ξεσκούφωτο τσιμπούκι και γαμήσι Κατσικογάμης ανελέητο όπως γουστάρεις, ΠΟΥΘΕΝΑ δεν βρίσκεις. Μόνο εδώ.Ναι!
Κατηφόρισα λοιπόν στο "ειδυλλιακό" μετάξι και βρήκα την κορασίδα. Πως είναι η κυρά-Τατιάνα έχει αναφερθεί. Προσωπικά, για τα χρόνια της μια χαρά τη βρίσκω. Αλλά σάμπως θα την παντρευτώ? Χμμμ;
Πέρασα στο δωμά και αμέσως ήρθε το κορίτσι. Αλληλογδυθήκαμε και ταυτόχρονα γλειφορούφαγε ΓλώσσαΓλώσσα κάθε σημείο του κορμιού μου Γλώσσα Ξαπλώσαμε κι απέφυγα διακριτικά Ματάκι γλωσσόφιλα που επεδίωξε.... Μ' έκανε "λούτσα" σόλο το κορμί με τη γλώσσα της, είδε πως είμαι 5κάθαρος (δεν μου τονε καθάρισε) και ο πούτσος μου παραλίγο να "εκραγεί" στο στόμα της. Την σταμάτησα να μη χύσω και την έβαλα πάνω μου. Χτυπήθηκε δυνατά στο καυλί μου και έδειχνε να τ' απολαμβάνει.
Τη στήνω στα 4 μπήκα μέσα της και σταμάτησα. Της ΄χάιδεψα σιγά-σιγά πλάτη σβέρκο και βυζιά (κάπως σαν μασάζ) και την κωλότρυπα απέξω γύρω-γύρω. Άρχισα και ρηχιές πουτσιές που δυνάμωναν, της βάζω Γαμήσου κωλοδάχτυλο και τινάχτηκε!! Δεν ήθελε...Λύπη
Συνέχισα τις πουτσιές, πιό γερές και ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης πιό βαθιές τώρα, και με ένα ουρανομήκες ΠΑΡΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...ΑΑΑ....., έχυσα.


10 πάρκινγκ, γιατί πήγα πεζός.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2019
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.446
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, dourosladers, darktranquillity και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού