Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωινό πέρασμα από τον συγκεκριμένο οίκο που ξέρω ότι φέρνει λάτινες.

Η τσατσα μου παρουσίασε την Νίνα, μελαχρινή κοντή με 3+ βυζια ενισχυμένα και με κωλο πεταχτο και επίσης ενισχυμένο (έτσι μου φάνηκε τουλάχιστον). Η φάτσα της θυμίζει περίπου την πορνοσταρ Alexis amore αλλά στο χειρότερο. Πέρασα μαζί της (στο τελευταίο δωμάτιο στο βάθος) χωρίς να δω την άλλη κοπέλα που ήταν σε δωμάτιο.

Είσοδος της Νίνας με εμένα να πλένω το εργαλείο. Κατευθείαν πέρασε προφυλακτικό σε πεσμένο μόριο Θυμός. Συμπαθητική πιπα και λίγο ισπανικό (πάλι καλά που μου σηκώθηκε) Είχε βάλει επίσης ένα κιλό κρέμα στο μουνι της και σαν να έφτανε αυτό έβαλε και πάνω στο πουτσο μου. Το αποτέλεσμα ήταν καθολη την διάρκεια να μην υπάρχει πραγματικά αίσθηση του μουνιου της.

Επειτα αλλο ένα τεράστιο φάουλ (πιο πολύ και απ τα ανύπαρκτα προκαταρτικα), ήταν όταν μου είπε αυτή τη στάση θέλει. Όχι μωρή, θα σε γαμησω εγώ όπως θέλω, πληρώνω και το απαιτώ αυτό. Αυτά στους γκομενους σου εκτός. Αφού λοιπόν την γαμαω ιεραποστολικα και όχι cowgirl όπως ήθελα αρχικά της λεω γύρνα στα 4. Ξινιζει και στήνεται με κλειστά τα πόδια. Εδώ της την είπα χοντρά αλλά δεν δέχτηκε να τα ανοίξει. Έτσι είσαι λέω, θα δεις λοιπόν. Ξεκινάω σφυροκοπημα όσο πιο δυνατά γινόταν και με αυτή να βογγαει. Η καριολα με την στάση που πήρε και τα κλειστα πόδια κατάφερε να χτυπάει τα αρχιδια μου με τα τακούνια της. Σηκώθηκα λίγο πιο ψηλά για να αποφύγω αυτή τη τριβή και τελικά τελείωσα.

Το μόνο θετικό ήταν η συμπεριφορά της τσατσας. Ούτε ενόχλησε ούτε τίποτα.

Δεν την προτείνω, κρίμα για την ίδια γιατί τα 5 ευρώ που παίρνει από εμένα, είναι ένα μηνιατικο στην χώρα της και δεν δίνει καθόλου αξία σε αυτά τα λεφτά.

Προς αντμιν, φτιάξτε και για τον πολυχωρο του ιασωνος 39 το thread του για να γράψουμε κριτικές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2019
Όνομα κοπέλας
Νίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
388
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 darktranquillity, Panos291, jimakos900 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2019
Καλησπέρα. Έχει φτιαχτεί. https://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/iasonos-39/
21 Νοεμβρίου, 2019
κλασικό λατινόσπιτο! Τίποτα αξιοπερίεργο
24 Νοεμβρίου, 2019
Η μεγαλύτερη φόλα με άφησε άχυτο και εφυγε στα 5 λεπτα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3