Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Και βεβαία εννοώ την τσατσά.
Στο παρελθόν ξαναείχα πρόβλημα με την 'από άλλο πλανήτη' συμπεριφορά και αντίληψη που έχει μέσα στο κεφάλι της.
Τότε είχα μπανάρει το απ7 για κάτι μήνες τώρα θα είναι μόνιμο το μπαν.
Εν ολίγης το όλο θέμα έγινε γιατί πήγα με πενηντάρι και άρχισε να ξερνάει περίεργα πράματα που δεν έβγαζα καλά καλά νόημα.
Είναι για τον Καιάδα με εκνεύρισε πολύ αλλά λόγο Πατρίτσιας είπα να περάσω μια τελευταία φορά.

Η Πατρίτσια είναι από τις καλές μου στο χώρο, βασικά λόγο συμπεριφοράς.
Μελαχρινή, νεαρή με λατινοισπανικό πρόσωπο που μου αρέσει.
Ωραίο σώμα και ειδικά τα κωλομέρια εκτός από τα βυζιά που τα παραφούσκωσε κάπως.

Πάει για γλωσσόφιλα αλλά εγώ όχι σε οίκους ... κρίμα γιατί έχει ωραία τσιμπουκόχειλα.
Πίπα ντυμένη, καλή για την ηλικία της και σε σχέση με τον μέσω όρο των ιερόδουλων.
Βεβαία δεν πιάνει τις λεγόμενες τσιμπουκομάνες με την πολύχρονη πείρα τους.
Μου έκανε από μόνη της λίγο ισπανικό.

Κάνει ποικιλία στάσεων με ευκολία αφού είναι αρκετά ευλύγιστη και έχει κάθε καλή διάθεση.
Ήταν καλή και από πάνω, πιστονάριζε πάνω-κάτω καλά ενω οι περισσότερες είναι χαλαρές και βαρετές.
Γενικά για μένα γαμιέται ευχάριστα χωρίς κανενός είδους κουτοπονηριά ή στραβοκοίταγμα.
Δεν μιλά καλά Ελληνικά, η αλήθεια είναι ότι σχεδόν δεν χρειάστηκε η λεκτική επικοινωνία όσες φορές πήγα μαζί της το πράμα πήγαινε από μόνο του.

Ο χώρος καθαρός αλλά ήμουν από τους πρώτους της βάρδιας.
Παρκάρισμα ούτε για πλάκα, βρήκα πολύ μακριά.

Κρίμα γιατί είναι πολύ κακός συνδυασμός ένας οίκος με καλή πουτάνα και άθλια τσατσά.
Μακάρι να πάει αλλού η Πατρίτσια ή ακόμα πιο δύσκολο να πάρει δρόμο το παράλυτο γκρέμλιν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
Υπηρεσίες
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Karaezis, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού