Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν μία βδομάδα, πετάχτηκα από τη δουλειά για να βρω αυτή τη Μόνικα, τρομακτική γκιλφ στο Ιάσωνος 2 ισόγειο. Δεν ήταν εκεί και πέρασα από το Μ. Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα, για τη Μαρία. Ρωσίδα, 45άρα+, ψηλή, με μαύρο σγουρό μαλλί μέχρι τους ώμους, πεσμένα βυζιά και κοιλίτσα χαλαρή, μακρία πόδια και φουλ διάθεση. Πέρασα άμεσα μαζί της, στο καθαρό-όπως παρατήρησα-δωμάτιο. Σε κανά 10' μπήκε η ρωσιδάρα, φορούσε ένα μαύρο κορμάκι, το οποίο δεν έβγαλε (ούτε εγώ της το ζήτησα), για να "καλύψει" τις ατέλειες του σώματός της. Άρχισε να τρίβει τις βυζάρες της πάνω μου και αφού της είπα ότι θέλω πίπα άνευ, ξεκίνησε μία απίστευτα ηδονική πίπα. Πολύ βαθιά, με χτυπήματα στη γλώσσα, γλείψιμο αρχιδιών, κοιτάγματα, σάλια, αφού θα τελείωνα εύκολα στο 3λεπτό, οπότε της είπα να κάνει πιο σιγά. Μετά την πήρα σε τρεις στάσεις, από πάνω, πισωκολλητό και ιεραποστολικό, ενώ για τελειώμα της τον κανάδωσα για πίπα, όπου τελείωσα στη στοματάρα της (τα έφτυσε στο νιπτήρα). Η Μαρία δεν μιλάει ελληνικά σχεδόν καθόλου, ενώ όσο γαμιόμασταν μουρμούριζε κάτι ρώσικα, κάτι νταβάι-νταβάι έπιασα μόνο. Στο τέλος μόνο με φίλησε (δεν επιδίωξα γλωσσόφιλα) και είπε "πολύ καλός"!! Σε γενικές γραμμές η μιλφάρα είναι καλή και προτείνεται, ενώ και η τσατσά δεν ενόχλησε στο 10λεπτο (βέβαια άργησα λίγο να ντυθώ και μπήκε μέσα χωρίς να χτυπήσει!! Στα παπάρια μου εμένα, αλλά χτύπα μωρή μια πόρτα ΜαλακίαΜαλακία! χαχαχα). Το μόνο "αρνητικό", στο μαγαζί αυτό με την κουρτίνα, έτσι όπως είναι πάνω στο δρόμο, μπαίνουν δεκάδες Πάκι στο σαλόνι για αναμονή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, darktranquillity, Ημεδαπος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού