Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επιτέλους πέτυχα την Τατιάνα με μόλις 1 δωμάτιο αναμονή, και την δοκίμασα. Τελικά, όλοι οι συναγωνιστές είχαν δίκιο για τα πολύ καλά τους σχόλια ΚαπέλοΚαπέλο
Πρώτα από όλα, η κοπέλα έχει πολύ ωραία γυμνασμένο σώμα. Φαίνεται ότι είχε κάνει χρόνια γυμναστική, με αποτέλεσμα να έχει ελάχιστο λίπος, σφιχτό κωλαράκι, και μικρά αλλά στητά βυζάκια! Η επιδερμίδα της είναι πολύ απαλή, και έχει και αρκετά ωραίο πρόσωπο. Πραγματικά μια όμορφη Milf, η οποία αν είχε και πιο μεγάλα βυζιά, θα ήταν 'the body' !!
Στα του αγώνα, άρχισε τα προκαταρκτικά με φιλιά στο λαιμό και στο πρόσωπο, και επεδίωξε γλωσσόφιλα, τα οποία στην αρχή απέφυγα, αλλά ενέδωσα στη συνέχεια της συνεύρεσης. Συνέχισε με πιπίλισμα στις ρώγες μου, και στη συνέχεια άρχισε να μου ρουφάει τα μπαλάκια με στοργή ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Πραγματικά έδειξε πολύ ζήλο στο ρούφηγμα και στο γλύψιμο, και ήταν από τις ΄κορυφαίες περιποιήσεις που μου έχουν κάνει στο εν λόγω σημείο. Τα έβαζε ολόκληρα στο στόμα και τα ρουφούσε, χωρίς όμως να με πονάει Ναι!Ναι!
Στη συνέχεια άρχισε το τσιμπούκι, το οποίο είχε ένταση και καλή ηδονικότητα. Στην αρχή είχε βάλει και τα χέρια της, αλλά αμέσως της τα έβγαλα, χωρίς όμως αυτό να την επηρεάσει στο θεάρεστο έργο της ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Προσπαθούσε να τον πάρει όλο μέσα στο στόμα, αλλά δε μπορούσε, παρόλα αυτά, η προσπάθεια της ήταν πολύ καλή. Η πίπα της συνεχίστηκε για αρκετή ώρα, και θα μπορούσε άνετα να με τελιώσει αμέσως, όμως τη σταμάτησα για να τη δοκιμάσω και στο γαμήσι. Στην αρχή την πήρα ιεραποστολικά, και η αίσθηση ήταν αρκετά καλή, παρόλο που το μουνί της δεν ήταν και πολύ στενό. Στη συγκεκριμένη στάση με αιφνιδίασε και με φίλησε στο στόμα, έτσι όπως ήμουν από πάνω της, και λόγω της καύλας δεν κατάφερα να αντισταθώ. Ναι!Ναι! Έχωνε τη γλώσσα της αρκετά βαθειά στο στόμα μου, και νόμισα ότι θα έφτανε τις αμυγδαλές μου ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Γενικά η γκόμενα έβγαζε πολύ πάθος και ένταση στο κρεβάτι, που όμοιό της δύσκολα συναντάει κανείς, ειδικά στους οίκους του δεκάρικου ΚαπέλοΚαπέλο
Εκεί όμως που τα έδωσε όλα, ήταν όταν ανέβηκε από πάνω. Με μάγκωσε με τις γυμνασμένες ποδάρες της, κούμπωσε ο πούτσος μου βαθειά μέσα στο μουνί της, και άρχισε να κοπανίεται όλο καύλα. Κάθε φορά που το έβαζε μέσα της, το έκανε με όλο και πιο πολύ δύναμη, για να μπει όσο γίνεται τέρμα μέσα στη μούνα της. Έσκυψε 2 φορές και ανταλλάξαμε πάλι βαθειά γλωσσόφιλα, και μετά πάλι γαμήσι με φουλ ταχύτητα. Δεν ξέρω αν είναι τόση καλή ηθοποιός, σίγουρα ήταν και λίγο υπερβολική στις αντιδράσεις της, όμως έδειχνε ότι το ζούσε το γαμήσι Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Όταν ένιωσα το τέλος να πλησιάζει, της έκανα νόημα να σηκωθεί (μοναδικό μείον ότι δεν καταλαβαίνει Χριστό από Ελληνικά ή Αγγλικά, ελπίζω με τον καιρό να μάθει τα βασικά). Μου έβγαλε την καπότα, τον έχωσε στο στόμα της, και τότε της έκανα πραγματικό mouth - fucking, αφού της είχα αρπάξει το κεφάλι και το ανεβοκατέβαζα πάνω στον πούτσο μου Ναι!Ναι!Ναι! Στην αρχή το έκανα ήρεμα, αλλά αφού δεν είδα κανένα σημάδι δυσανασχέτισης από μέρους της, συνέχισα με πιο μεγάλη ταχύτητα και δύναμη. Τη στιγμή βέβαια που έχυνα, της ακινητοποίησα το κεφάλι για να μην κουνιέται άλλο, και το κρατούσα σταθερό, με τον πούτσο μου βαθειά μέσα στο στόμα της. Το εκπληκτικό είναι ότι μετά από περίπου μισό λεπτό αφότου έχυσα, πήρα τα χέρια μου από το κεφάλι της και της το απελευθέρωσα, όμως αυτή συνέχισε να μου το ρουφάει Ναι!Ναι! Μάλιστα, ξαναέβαλε τα χέρια της πάνω στον πούτσο μου για πρώτη φορά από τότε που της τα απομάκρυνα στην αρχή του τσιμπουκιού, και με μαεστρικές κινήσεις πίεζε τον κορμό του πούτσου μου προς τα επάνω, για να βγάλει και την τελευταία σταγόνα ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα Μου έχουν κάνει και καλύτερες πίπες, όσον αφορά το deepthroat, όμως αυτό το στράγγιγμα στο τέλος, δε μου έχει ξανατύχει ΚαπέλοΚαπέλο Ειλικρινά, πέρασαν τουλάχιστον 2 λεπτά αφότου έχυσα, και αυτή συνέχισε να ρουφάει ότι έσπρωχνε με τα χέρια της προς τα επάνω, και μόνο αφού βεβαιώθηκε ότι δεν είχε μείνει ούτε στάλα, σηκώθηκε και τα έφτυσε. Πραγματικά respect ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Τη συστήνω ανεπιφύλαχτα, ακόμα και σε αυτούς που δεν είναι λάτρεις των milf. Εκτός από το θέμα με την επικοινωνία, άλλο μείον είναι ότι δεν δίνει κώλο, και δεν προσφέρει γλειφοκώλι, αφού σήκωσα τα πόδια και της έκανα νόημα, αλλά αυτή ευγενικά αρνήθηκε. Κατά τ'άλλα, άψογη ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2019
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2019
Ναι!Ναι!Ναι!
Mας καυλωσες τυπεΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
14 Νοεμβρίου, 2019
Παντός σήμερα έκατσε στο δωμάτιο με συνάδελφο 5 λεπτά και καθώς έβγαινε έκανε αυτή γκριμάτσες αηδίας και ο τύπος την έβρισε ...!! Φυσικά έφυγα ...Ωραία είναι αλλά με χάλασε ποκυ το ψεύτικο χαμόγελο της το ψεύτικο δόντι της και το παγωμένο και σκληρό ύφος της ...!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2