Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επιτρέπετε σχεδόν δυο χρονών μέλος να τρώει τέτοια φόλα? ρωτώ τώρα.
Ειδικά όταν πρόκειται για γνωστή φόλα των πιο διαβασμένων πορνοκαταδρομέων?
Η δικαιολογία ότι είναι μπλεγμένο και δεν έχει τόσο χρόνο
για να σουλατσάρει στις κριτικές του Μπού είναι απαράδεκτη για μπουρδελομέλος.

Απογευματινή βάρδια και είχα σκοπό για παρτούζα στο φωκ17 με τις δυο μελαχρινές αλλά για κακιά μου τύχη
ήταν μόνο η μία και λάκιξα αφήνοντας το για κάποια άλλη φορά.
Έλειπε και μια άλλη όμορφη παρουσία στην μοντελοαλυσίδα που θα ήθελα να τις τον κάρφωνα έστω μια φορά
και επειδή ο χρόνος πίεζε και οι καύλες με βασάνιζαν είπα να κάνω μια καταδρομή στον δρόμο προς τον ηλεκτρικό και μπήκα στο υπόγειο μπουρντέλον.

Σαν αδιάβαστος από κριτικές άλλων μελών αλλά και από το "Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!" έκανα την μεγαμαλακία και επέλεξα την ελαφρός νοητικά ιπτάμενη κορασίδα που βρήκα εκεί μέσα.
Με το που μπήκε άρχισε τις βλακείες:
"Ξέρεις έχω μικρό στόμα και δεν μπορώ να το βάλω πολύ μέσα"
"Ξέρεις έχω μικρό κόλπο και δεν μπορώ να τον πάρω πολύ μέσα"
Από ότι κατάλαβα πρέπει να ήταν κοντά ή ακόμα και μέσα στις μέρες τις και δεν μπορούσε να "τον πάρει πολύ μέσα".
Αερόπιπα.
Όταν άνοιξε τα πόδια της υπήρχε μια οσμή μουνίλας που με ξενέρωσε 1000%.
Τις έριξα ένα δυνατό κάρφωμα ενώ πίεζε με τα πόδια για να μου κόψει την φόρα.

Επίλογος? έφυγα άχυστος βου για μπάνιο στο σπίτι και με την σκέψη να κάνω κάνα δίμηνο να ξαναπατήσω στην περιοχή αλλά...
έσκασαν πληροφορίες πήγα και χιλιοκάρφωσα σήμερα το παλιό μου στανταράκι και υπέρτατη γαμιολάρα Αθηνά που επέστρεψε στο Φωκ27 και μου έφυγε η χτεσινή ξινίλα.

Το πάθημα να γίνει μάθημα και να μελετάω πολύ καλά το Μπου για να μην ξαναπεταξω εικοσάρικο.

Η τσατσά παίρνει τα τρία* επειδή είπε ότι η ιερόδουλη είναι Ελληνίδα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2019
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Tsarkalakos, dmtrsxxx και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2019
Απαράδεκτη κορασίδα με συμπαθητικό μουτράκι... την έχω πατήσει και εγώ με ανακοίνωση φουλ προγράμματος .. το αποτέλεσμα ; μια οσκαρική ερμηνεία περί κούρασης και πιασμένης μέσης , αερόπιπα με προφύλαξη και ενα πρόχειρο ψευτογαμήσι με μηδενική συμμετοχή... για κωλαράκι που ανακοινώθηκε δεν έγινε καν συζήτηση.. έφυγα άχυστος , ευτυχώς πέρασα απο τη μιχαέλα τη μολδαβή σε διπλανό οίκημα για χαλαρωτική εκτόνωση...
09 Νοεμβρίου, 2019
Δεν έχει ντουζιέρα αυτό το στούντιο ; Τι σκατά ; Βρώμαγε το μουνί της άλλης και εσύ είχες όρεξη να κάνεις σεξ μαζί της ;; Εγώ θα έφευγα με τη μία.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2