Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ξεκινησα με τον επιστηθιο φιλο μου μια αναγνωριστικη στα σοκακια της φυλης.Αφου μπηκαμε σε καπιους αλλους οικους πρωτα στην συνεχεια καταληξαμε στον εν λογο οικο μπενοντας μεσα βλεπω την Χριστινα και επαθα πλακα πολυ ομορφη κοντη γυφτο ρουμανα με πολυ ωραιο προσωπο πολυ καλες αναλογιες στο σωμα και παρα πολυ ευγενικη στο σαλοναρισμα τον φιλο μου τον αγκαλιασε κιολας.Παρολα αυτα αν και ημουν σιγουρος οτι θα καταλειξω εδω (ο φιλος μου ηρθε απλα για να δει τι παιζεται εκει οποτε με ακαλουθαγε)ειπα να δω και μερικους ακομα οικους,δεν βρηκα κατι καλυτερο και επεστρεψα ,η Χριστινα ειχε πελατη και την περιμεναμε στο σαλονι πολυ ωρα και αυτο το θεωρησαμε καλο επειδη σκεφτηκαμε οτι θα κατσω και εγω πολυ ωρα μεσα στο δωματιο.Ερχεται η σειρα μου ρωταω την τσα2 αν μπορω να χρησιμοποιησω το δικο μου σκουφι μου λεει οτι μπορω της δινω το μπλε παραβολο και αποχορω στα ενδοτερα.Εκει περιμενα την Χριστινα πολυ ωρα ειχα βαρεθει τα μαλα εκει μεσα ωσπου ξαφνικα μπενει μεσα της λεω για το σκουφι το οποιο αρνηθηκε ανεβηκε στο κρεβατι με τα τακουνια και μου εβαλε το δικο της μου επιασε το χερι το οποιο το εβαλε στα βυζια της και αρχισε μια μετρια πιπα μετα με ρωτησε τη σταση θελω εγω της ειπα οτι θελω να την παρω απο κολο και εκει εγινε χαμος .Μου λεει εγω δεν κανω τετια αρχισε να μου λεει αισχρους χαρακτηρισμους ,εγω λογω απειριας νομιζα οτι οταν η τσα2 ειπε ολες τις στασεις νομιζα οτι πιανεται και ο κολος αλλα με το που μου ειπε οτι δεν δινει κολο καταλαβα οτι εγω ειχα καταλαβει λαθος και της ζητησα συγγνωμη και της ειπα να ξεκινησουμε τοτε κανονικα απο μουνι και αυτη δεν σταματαγε να αισχρολογει και να με αποκαλει χαζο μαλακα κτλ μου επεσε το μοριο απο τα πολλα την εβαλα να μου τον παιξει συνεχισε να με βριζει και να με λεει αχρηστο εγω δεν ξερω πως τα καταφερα αλλα οπως μου τον επαιζε στο τελος καταφερα να χυσω με τα χιλια ζορια ,φευγει αυτη μες τα νευρα ,εγω να δειτε νευρα που ειχα και καθως ντυνομουν ακουσα μια φωνη να λεει αντε τι κανει αυτος τοσες ωρες ,νομιζα οτι ηταν καπιως απο τους δυο κυριους που καθοταν στο σαλονι και πηγα προς το μερος τους απειλητικα και τους ειπα νευριασμενα ποιος απο τους δυο το ειπε αυτο δεν πηρα απαντηση πηγα στην τσα2 εκανα φασαρια κρατηθηκα και δεν την κτυπησα οπως και την αλλη την βρωμα και σηκωθηκαμε και φυγαμε με τον φιλο μου .Στον δρομο μου ειπε οτι δεν ειχε ακουσει κανεναν να λεει αυτο που ακουσα εγω οποτε καταλαβα οτι θα το ειπε κανενα μαντροσκυλο απο τα αποκρυφα ενδοτερα.Να ξεκαθαρισω οτι δεν ειμαι τραμπουκος και ουτε του καβγα ανθρωπος απλα με ειχε νευριασει τοσο το βρωμοθηλυκο και ακουσα και αυτο στο τελος για αυτο ειχα αυτην την συμπεριφορα.Συνοψιζοντας η Χριστινα ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΦΟΛΑ σου δινει την αισθηση στο σαλονι οτι θα περασεις τελεια και μολις βρεθειτε τετ α τετ στο δωματιο καταλαβαινεις τι φολα ειναι,εκανα ενα λαθος και της ζητησα και συγγνωμη οποτε γιατι νε με βριζει ,αν επεμενα για κολο τοτε θα ειχε δικιο αλλα εγω με το που μου ειπε δεν δινω κολο της ειπα ενταξει και ζητησα και συγγνωμη οποτε χωρις λογο απαισια συμπεριφορα προς τον πελατη και απο οτι βλεπω σε αλλες κριτικες τα ιδια κανει ,δεν προκειται να ξαναπαω μαζι της και το παραδειγμα μου προτεινω να το ακολουθησετε και εσεις αγαπητοι συναθλητες. Υστερογραφο: Η ημερομηνια ειναι στο περιπου δεν θυμαμαι ακριβως ,τωρα το αποφασισα να γραψω και εγω κριτικη σε αυτο το σαιτ και ειπα να το τολμησω και ας εχει περασει χρονος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Autokinitas, obi1 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2019
Υποθετω εισαι πιτσιρικας,οποτε μαλλον σε μυριστηκαν για μη εμπειρο μπουρδελιαρη και σε καβαλησαν.Με το που ξεκινησενα την πιανει υστερια και κακοτροπια επρεπε να της την πεις,κ αν δε σταματαγε απλα τη διωχνεις,φευγεις,ζητας λεφτα πισω απο τσατσα λεγοντας οτι δεν ηρθες για να σε βριζουν,να τους εκθεσεις κανονικα στο σαλονι μπροστα στους πελατες κ να ζητησεις τα λεφτα πισω.Αν εσκαγε κανας μπραβος,απλα αναφερεις οτι εχετε παρεα που τριγυρναει κ θα επεμβει,κ δεν το χετε σε τιποτα να φερετε αστυνομια.Βεβαια το ιδανικο ειναι απλα να μην αφηνετε φραγκο σε ρουμανες κ ειδικα γυφτισσες.Φολα εξασφαλισμενη
08 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αλλη φορα αυτο θα κανω αν ξαναπεσω σε τετια κατασταση
09 Νοεμβρίου, 2019
Ρουμανία- Ρουμάνες- Ρουμάνοι: Γαμημενη χώρα,Γαμημενη φάρα.,!,,!,
15 Νοεμβρίου, 2019
Σημερα διαβασα την κριτικη λυπαμαι για την κατασταση που εζησε εκει ο φιλος αλλωστε σε ολους εχει τυχει κατι αντιστοιχο.Αν και μου φαινεται περιεργο μια κοπελα να με βριζει και εγω να μπορω να χυσω.Λιγο κουλο αλλα ολα ok.Σε εμενα εχουν τυχει μονο οι ρουμανες που εχω περασει καλα.Στη συγκεκριμενη δεν εχω επισκευτει ουτε προκειτε.Ρωσιδες αλβανιδες και ελληνιδες χαλια μαυρα και χαλια υπηρεσιες.Οποτε δεν ειναι σιγουρο για φολα αν ειναι ρουμανα.Απλα επρεπε ο φιλος να τη διωξει και να ζητησει φραγκα πισω.Το εχω κανει καμποσες φορες ασ ερχοταν και ο νταβας σταρχιδια μου τον εγραψα.Αν εχεις δικιο και μονο τοτε ζητας τα λεφτα πισω αλλιως πολυ πολυ απλα ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4