Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σήμερα φίλοι συναγωνιστές κατά τις 09:40 επισκέφθηκα το εν λόγω ''σπίτι'' στο οποίο αρκετές φορές έχω βρει κοπέλες που με έχουν ικανοποιήσει αρκετά.Είχα ''σηκωμάρες'' ήταν και κοντα στη δουλειά μου δεν είχα χρόνο και όρεξη για τσάρκα.Άθλιος χώρος και από υγειινή άσε καλίτερα το καλό ήταν ότι έκανα σεφτέ και η κοπέλα ήταν καθαρή.Η κοπέλα ...είχε τα χρονάκια της λεπτούλα με μέτριο ύψος, καστανή από την Βουλγαρία, βυζί κανονικό πεσμένο θα έλεγα, με ωραία όμως επιδερμίδα. Η κοπέλα με 20 € πρόσφερε τις γνωστές υπηρεσίες του σπιτιού ακάποτο τσ****** και με προφύλαξη μου** και κ***.Πλήρωσα ήξερα τι θα πάρω έλα όμως εγώ που ήθελα χύσιμο στο στόμα (χωρίς προφύλαξη βέβαια)γι' αυτό όταν ήρθε στο δωμάτιο τις πρόσφερα 10 € για τελείωμα στο στόμα μετά από μου** και κ*** και το δέχθηκε βεβαίως βεβαίως.Αφού την φίλησα παντού και την χαϊδεψα τις έβαλα τον ''κύριο'' στο μουν* μαζί με γλωσόφυλλο μετά ''κουλούρι'' και όταν έφθασε η ώρα να χ*** έβγαλα το προφυλακτικό περίμενα λιγάκι (να μην τελειώσω αμέσως )και της το έδωσα στο στόμα η οποία τα ρούφηξε όλα το στράγκιξε τον '' κύριο'' και μετά τα έφτυσε στον νιπτήρα. Να ξέρετε σ'αυτό το σπίτι μπωρείς πληρώνοντας τις κοπέλες εξτρα στα δωμάτια να ζητήσετε ''παπάδες'' κυρίως την πρωινή βάρδια που έχει ησηχία.Εγώ πέρασα καλά πήρα αυτά που περίμενα, αν θα ξαναπήγαινα στην ίδια; δεν ξέρω μάλον όχι δεν το μετάνοιωσα όμωσ που πήγα.Στο Πρόσβαση/Parking έβαλα υψηλή βαθμολογία διότι είναι πολύ κοντά στάση ΜΕΤΡΟ (ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 13, 2009
Υπηρεσίες
Μέγας
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.215
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού