Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφορά τον οίκο στο τέρμα βάθος αριστερά, από τους τελευταίους. Το όνομα της Άντζελα αν άκουσα καλά, αν κάνω λάθος δίνω περιγραφή. Είναι περίπου 1.65 κοντούλα κανονικά κιλά όχι skinny, ξανθό μαλλί όχι πολύ μακρύ, αλβανικής καταγωγής στα 30+ και έχει ένα τατουάζ στη δεξιά πλευρά της, πρόσωπο όχι ιδιαίτερα όμορφο αλλά δεν σε χαλάει. Στις υπηρεσίες έχει προκαταρκτικα δε βιάζεται, χαϊδεύοντας σε και η πίπα της δε θα λεγα η καλύτερη αλλά οκ. Γυρνά σε 69 για αρκετά λεπτά με δικιά της πρωτοβουλία για να έχω ωραία θέα, ωραίο μουνάκι. Πρώτη στάση καβαλημα από πάνω με δικιά της πρωτοβουλία δίνοντάς μου αγκαλιές φιλιά στο λαιμό και να κουνάει τη λεκάνη της κυκλικά που μου αρέσει πολύ, ήταν κοντά σε GFE η κατάσταση αλλά σε έντονους ρυθμούς, το ζούσε με βαθιές ανάσεςΈρωτας χωρίς υπερβολές και φωνές, αλλαγή σε ιεραποστολικο που σε κλειδώνει με τα πόδια της και τελευταία και καλή στάση στα τέσσερα με καλό στήσιμο χωρίς να κλέβει που έγινε πιο έντονο το σφυροκόπημα χωρίς κάποια αντίρρηση. Εγώ πέρασα πολύ καλά το ευχαριστηθηκα, είχα πάρα πολύ καιρό να περάσω τόσο καλά σε μπουρδέλο έστω αυτά τα 10-15 λεπτά (πέρασαν ευχάριστα σαν να ήμουν 25 λεπτά μέσα) το ίδιο κι εκείνη τουλάχιστον αυτό εισέπραξα, δείχνει ότι της αρέσει αυτό που κάνει και γενικά το σεξ. Πολυ καλή, ευγενική ομιλητική, δεκτική, χαρούμενη (δε ξέρω μπορεί να τη πέτυχα σε καλή μέρα). Τίμιο 10ρικο το άξιζε και ναι σίγουρα θα ξαναπάω και για μια επιβεβαίωση αφού περάσει καμιά βδομάδα+ για να ξεχαστεί η φυσιογνωμία μου ρωτώντας τις βάρδιες της.

Φιλιά στο στόμα και γλωσσοφιλα όπως και σπατουλαρισμα αιδοίου εγώ αποφεύγω γενικά σε τέτοιους οίκους αν θέλει κάποιος να μάθει αν δίνει η δέχεται δε μπορώ να ξέρω αλλά μου φαινόταν πρόθυμη αν κάποιος θα ήθελε.
Καλά γαμήσιαΚατσικογάμης φίλτατοι!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 03, 2019
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
makao
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.252
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Karaezis, koukos19 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού