Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συναγωνιστές..Στον όροφο επάνω ειναι οι 2 κοπέλες ,Η Κίρα και Νάνσυ.Πέρασα με ρην Κίρα, η οποία γέλαγε μέσα στο δωμάτιο τακτικά λέγοντας τα δικά της που δεν κατάλαβα γρι,καθώς δεν ξέρει ελληνικά καθόλου.ΒBW η κύρα θα λέγαμε ωραία βυζιά 3αρια σχεδών κολάρα μεγάλη και γλυκό πρόσωπο... Το πολύ 30, ίσως και πιο μικρή... Στα του αγώνα ελεύθερο στοματικό βαθύ κατά διατήματα , γλωσσόφιλα και γλύψιμο τις ρόγες μου με πάθος αργά και απλώνοντας τη γλωσσάρα της η οποία ήταν και ζεστή πάνω στις ρόγες μου ,λέγοντας μου στα αγγλικά ότι της αρέσει πολύ αυτό...Καύλωσα πολύ με αυτό και μπορώ να πω ότι απο τις λίγες φορές στα 22 χρόνια στα μπουρδέλα που με καυλώνει έτσι κάποια στα προκαταρκτικά..Στήσιμο στα 4 το οποίο επείσης της αρέσει πολύ .τη γύρισα και μπροστά και τέλος...Value for money η κίρα , η οποία γέλαγε και έλεγε το όνομα της....Το γλήψιμο της πάντως ήταν πραγματικά όλα τα λεφτά και της αρέσει...Εινσι και καινούρια για αυτο τα κάνει αυτά....Την άλλη φορά θα πάρω και τη Νάνσυ... Υπερκωλάρα η Νάνση...τεράστια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2019
Όνομα κοπέλας
Κίρα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
69
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, darktranquillity, κλεοβουλος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού