Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σάββατο σήμερα (χτες βασικά τέτοια ώρα που ναι) πήγα Τζούλια! Πάω μαζί της κάπου στο χρόνο. Την ακολούθησα από τη Διδύμου απ όταν δούλευε. Δεν θα πω για εμφανισιακά ούτε για το αν είναι καλή σ αυτό που κάνει, έτσι και αλλιώς έχω γράψει και πιο παλιά (καλή) κριτική για εκείνη. Σ αυτήν βρήκα πάντα προθυμία, φιλότιμο και καλές υπηρεσίες! Ήμουν εγώ που όταν ήταν πεσμένη γιατί δεν έχει δουλειά (όλο βόλτα βόλτα και δεν μπαίνουν όπως έλεγε) περνούσα μέσα, ήμουν εγώ που μέχρι μασάζ της είχα κάνει, που είχα ακούσει και κάποιες φορές τον πόνο της ήμουν εγώ που σήμερα ήθελες χάδια και χάδια σου έδωσα. Ξέρω πως πολλές φορές τα διαβάζουν αυτά που γράφονται! Όλο αυτό είναι για να σε αποχαιρετήσω! Δεν θα σε κατηγορήσω δε θα πω τι έκανες, δεν θα σχολιάσω ούτε την κακή σου συμπεριφορά σ έναν άντρα που τον ξέρεις ένα χρόνο ούτε το ΚΑΡΓΑ αντιεπαγγελματικό που έκανες σήμερα! Απλά ας πούμε ότι ήταν η στιγμή, η ώρα η κακή, αλλά εγώ δεν είμαι άντρας που ξεχνά/συγχωρεί την αδικία. Έτσι σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου, υπήρξαν κανα δυό στιγμές που πήγα πίσω σπίτι μου καλά επειδή εσύ μ έκανες, αλλά σήμερα με "δάγκωσες" και γω απλά δεν θα σου ξανάρθω. Δεν θέλω να σας αποθαρρύνω από το να την επισκεφτείτε, στο finale πάντα κάτι γίνεται στη ζωή και τα πράγματα χαλάνε ή φτιάχνουν.
Καλή Κυριακή σε όλους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2019
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.076
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, redgarland, alan2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2019
φίλε μου, αν το έχεις ανάγκη πέρνα και χαιρέτα την από κει,
εδώ είναι για να γράφονται κριτικές και δεν χρησίμευσες σε τίποτα.
04 Νοεμβρίου, 2019
λεπόν παιδιά...
1) τουλάχιστον δεν έγραψα φίδια κριτικές για να κλαίτε τα εβρά σας (εβρά από το Εβραίος)
2) αν ήταν κακό αυτό που γραψα θα χε φάει ψαλίδι από τον μπλέ δικαιοσύνη του site
3) μιας και δεν είμεθα φίλοι αν και ως φράση καταχρηστικά την χρησιμοποιούμε δεν θα ήθελα μα ακούω προτροπές από αγνώστους τις οποίες και δεν ζήτησα
4) αν ντε και καλά έπρεπε να χρησιμεύσουν τα γραφόμενά μου αν μείνετε στο "αντιεπαγγελματικό" και ότι σε έναν αρκετά συχνό πελάτη έκανε ΜΑΛΑΚΙΑ
04 Νοεμβρίου, 2019
Αλλος ενας που απογοητευτηκε απο μια πουτανα λογω του οτι ειχε μεγαλες προσδοκιες.Ρε σαν κρεας δειτε τες,σαν λεφτα σας βλεπουν.Δε λεμε να φερεστε σκατα αλλα μην γινεστε και αγαπουληδες.
02 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όταν υπάρχουν προβλήματα τότε το κορίτσι δεν είναι φταίξιμο! Πήγα τέλεια μαζί της! αυτή είναι μια καλή γυναίκα!
24 Φεβρουαρίου, 2020
μουτρο μπας κ νομιζες οτι ητνα γκομενα σου ??????τ ημουν κ ημουν ....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5