Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα σε ολα τα μελη του site!Καπέλο Θα ηθελα να μοιραστω κατι μαζι σας, σημερα, υστερα απο τσαρκα που εκανα σε διαφορα σπιτακια στη λιοσιων, και μετα στη Χωματιανου και συγκεκριμενα στο 11β!!Money Mouth Οπως παντα ειχα βαλει στοχο την Αλεξανδρα, καθως ειναι στανταρακι μου, και περναω καλα παντα! Ολα καλα μεχρι εδω, μεχρι που παω να περασω στο δωματιο και δινω στην ξινη τσατσαΜαλακίαΕμμμμ το 20 αρικο! Της λεω να κανω ενα μπανακι οπως παντα, μετα την δουλεια, για να ειμαι ετοιμος για τη μαχη!Κατσικογάμης Και εκει αρχιζουν τα τρελα , η ξινη τσατσα, μου λεει αν θες να κανεις ντουζ + 10 το χρεωνει!!ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Εμμμμ Εκει τρελαθηκα μα της λεω ,πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο, παντα εδινα 20αρικο χωρις να χρεωνεται το ντουζ!Εμμμμ Μα, μου λεει, εμεις εδω παντα ετσι το ειχαμε το συστημα +10 το ντουζ, οποτε 20 +10 το ντουζ! Καλα της λεω , βουταω το 20αρικο που εβγαλα με τοσο κοποΕμμμμ και εξαφανιζομαι επι τοπου!Γερο-μύστης Ετσι χανουν τους πελατες, δεν προκειται να ξαναπατησω εκει, και ας ειχα στανταρακι την Αλεξανδρα!Έρωτας Τι να πω, το μπουρδελακι αυτο ειναι ενα ετοιμοροπο ερειπιο σπιτι, τι χρεωνουν, λες και ειχε τζακουζι, ή ειχε το χρυσο νερο! Το ντουζ ειναι στανταρ πριν τοΚατσικογάμης, πρωτη φορα στην πορνοκαριερα μου, που ακουω τετοιο πραγμα να χρεωνουν το ντουζ, μαλλαν δεν θελουν πελατες ή κοιταζουν να βγαλουν λεφτα απο παντου!ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο! Μακρια, συναγωνιστες, τα λεφτα δεν τα βρισκουμε στο δρομο!Γερο-μύστης Οποιος εχει αναλογη εμπειρια ας γραψει!Γερο-μύστης Αυτα απο μενα, καλα γαμησια και να προσεχετε μην σας εκμεταλλευονται και σας κοροιδευουν!Γερο-μύστηςΚεφάλι σε τοίχο!Μαλακία:rockon

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
Johnny87
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3.308
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, darktranquillity, Pol Pan και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Νοεμβρίου, 2019
Όντως και σε εμένα είχε πει ότι το ντουζ το χρεώνει +10 ευρώ. Εγώ όμως μπήκα και έκανα μπάνιο και στέγνωσα το σώμα με χαρτί χωρίς να πληρώσω φυσικά. Μετά από αυτό δεν ξαναπάτησα και ούτε πρόκειται.
H
Hatsumi
02 Νοεμβρίου, 2019
Γενικώς εκεί μέσα υπάρχει μια κουτοπονηριά και δεν υπαρχει καλη συμπεριφορά.Μαυριστε το λιγο μπας και βαλουνε μυαλο.
03 Νοεμβρίου, 2019
Παλιά είχα καί εγώ στανταράκι τήν Αλεξάνδρα, τήν είχα πάρει σέ όλα τά δωμάτια, καί πράγματι, κάποιες φορές πού μπήκα στό ΜΟΝΑΔΙΚΟ δωμάτιο πού έχει ντούς, η τσατσά μού είπε ότι αυτό τό χρεώνουν έξτρα, άν κάποιος θέλη νά κάνη ντούζ...τό κρατάνε άδειο άν μπορούν νά χρησιμοποιήσουν τά άλλα δωμάτια, καί τό χρησιμοποιούν (άνευ ντούζ) μόνον άν τά άλλα δωμάτια είναι γεμάτα...προσωπικά έπαψα νά πηγαίνω εκεί, γιατί μία φορά η Αλεξάνδρα ήταν βιαστική μαζί μου γιατί είχε συνεχόμενα δωμάτια καί με ξεπέταξε γρήγορα...σκεφθείτε ότι καί αυτή τό κατάλαβε καί μού είπε άν υπάρχη πιθανότητα νά ξαναπάω!!! τέλος πάντων βρήκα καινούρια στανταράκια καί δέν ξαναπήγα...πάντως τά τού ντούζ καί τής έξτρα χρεώσεως ισχύουν...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3