Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατέβηκα σήμερα το μεσημέρι μετά τις 2 στο Ιάσωνος -2 όροφο, για να τιμήσω την Τατιάνα, αλλά έφαγα άκυρο, αφού η τσατσά με ενημέρωσε ότι είναι άρρωστη και δεν ξέρει πότε θα επιστρέψει. Κι ενώ ήμουν έτοιμος να φύγω να πάω να πάρω το μετρό, επειδή δεν είχα πολύ ελεύθερο χρόνο, κάτι με έσπρωξε να μπω στον διπλανό οίκο, στο Ιάσωνος-2 ισόγειο. Η τσατσά με ενημέρωσε ότι εργάζεται καινούρια κοπέλα, και ότι κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, και δίνει και κώλο!! Ύστερα από λίγο, όταν την είδα, έπαθα πραγματικό σοκ Ναι!Ναι! Ηλικία γύρω στα 60, πολύ μελαμψή (γύφτισσα από Ρουμανία), αρκετά μεγάλη μπάκα, 2 κρεμασμένα βυζιά, και φάτσα που εξέπεμπε βουκολικά συναισθήματα ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης Πραγματικά έπαθα έντονο cult-ικό σοκ, και δεν πίστευα τα μάτια μου, και για αυτό το λόγο και δεν είμαι και σίγουρος για το όνομα της, γιατί η τσατσά μου το ανακοίνωσε όταν εμφανίστηκε η 'κορασίδα' ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Χωρίς να καταλάβω το γιατί (και ακόμα δεν το έχω καταλάβει), έβγαλα αμέσως το αντίτιμο και πέρασα στο δωμάτιο Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; Πραγματικά, είναι από τις περιπτώσεις που απορώ με τον εαυτό μου, και αν νομίζετε ότι είμαι υπερβολικός, τότε δεν έχετε απλά να πάτε και να την δείτε - αν βρεθεί έστω και ένας που να κατανοεί τους λόγους για τους οποίους πέρασα, ας μου τους εξηγήσει και σε εμένα ΚαπέλοΚαπέλο
Μπήκα στο δωμάτιο, το οποίο ήταν πολύ καθαρό, και μετά από 3 λεπτά μπήκε το τεμάχιο. Μιλάει καλά Ελληνικά, και η συνεννόηση ήταν εύκολη. Άρχισε με φιλάκια στο λαιμό και στις ρώγες μου, και σιγά -σιγά κατέβηκε προς τα κάτω. Άρχισε μια πολύ καλή πίπα, η οποία ήταν αρκετά βαθειά και πολύ καλής ηδονικότητας, χωρίς χρήση χεριού ή αίσθηση δοντιού. Περιποιήθηκε δεόντως και τις μπάλες, τις οποίες ρουφούσε με στοργή. Έκανα κίνηση και σήκωσα τα πόδια μου για να μου κάνει γλειφοκώλι, αλλά μου το ξέκωψε ότι δεν κάνει.
Ενώ μου έκανε πίπα, της έβαλα 2 δάχτυλα στο γέρικο μουνί της, ενώ της χάιδεψα και την κωλοτρυπίδα χωρίς να δυσανασχετίσει. Η πίπα κράτησε αρκετή ώρα, και όταν ένιωσα χορτασμένος, της είπα να μου βάλει καπότα, την ξάπλωσα, και άρχισα να της ξεσκίζω το γέρικο μουνί της, το οποίο παραδόξως ήταν αρκετά στενό Ναι!Ναι!
Επειδή όμως με είχαν κυριεύσει έντονα cult συναισθήματα, μετά από λίγο της είπα να στηθεί για να τιμήσω και την κωλοτρυπίδα της ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
Χωρίς μα και μου, στήθηκε αμέσως, έβαλε λίγη αλοιφή, και οδήγησε τον πούτσο μου μέσα στο παχύ της έντερο. Στην αρχή υπήρξε μια δυσκολία, αλλά μετά από λίγο ο πούτσος μου κούμπωσε με την κωλοτρυπίδα της, και την ξέσκισα κανονικά Ναι!Ναι! Ήταν από τις ελάχιστες περιπτώσεις που δεν υπήρξε προσπάθεια εκ μέρους της εκδιδόμενης να κλέψει στο κωλογαμήσι, και έπαιρνε όλο το καβλί χωρίς κόπο.
Ειδικά από ένα σημείο και μετά, άρχισα να δίνω πόνο και να την ξεκολιάζω με δύναμη, αλλά η γριά πουτάνα δεν καταλάβαινε τίποτα Ναι!Ναι!Ναι!
Όταν ένιωσα το τέλος να πλησιάζει, έβγαλα την καπότα, ξάπλωσα, και ήρθε αμέσως να με αρμέξει με το στόμα της. Της έχωσα το καβλί στο στόμα, και το έβγαλε μόνο όταν ήταν απολύτως βέβαιη ότι δεν είχε μείνει ούτε μια σταγόναΠροσκύνημαΠροσκύνημα Τα έφτυσε, με αποχαιρέτησε και έφυγε.

Γενικά στις υπηρεσίες της ήταν πολύ καλή, υπήρξαν όμως αρκετές στιγμές κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης που προτιμούσα να μην την κοιτάζω και ξεκαβλώσω ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Στο δωμάτιο έμεινα 11 λεπτά, αφού πάντα κοιτάζω το κινητό μου, και η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου.
Αν είστε λάτρεις των hardcore - cult καταστάσεων, τότε πηγαίνετε να την δείτε, και αν δε σας κοπούν τα γόνατα, τότε περάστε μέσα Ναι!Ναι! Αλλιώς, φύγετε μακριά Γερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2019
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Πρυτανης, coscoras, bane4444 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2019
Αψογος Ναι! Ναι! Προσκύνημα
31 Οκτωβρίου, 2019
ΉρωαςΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
31 Οκτωβρίου, 2019
συναγωνιστη μου κινησες την περιεργεια τωρα στην επομενη πρωινη τσαρκα που θα κανω θα παω να την τσεκαρω ειναι πραγματι τοσο ασχημη???μπραβο
01 Νοεμβρίου, 2019
ΣΕΒΑΖΜΟΣΓερο-μύστης ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα Καπέλο
968
968
01 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πήγαινε, και άμα αντέξεις και περάσεις μέσα, respect ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Εγώ ακόμα απορώ με τον εαυτό μου Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Πάντως στο service είναι πολύ καλή ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
01 Νοεμβρίου, 2019
ΠροσκύνημαΝαι!Καπέλο
02 Ιανουαρίου, 2020
Εγώ δεν πέρασα αλλά σε νιώθω
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7