Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρώτη φορά στον οίκο αυτό, στοχευμένα για την Ελένη (ή Έλενα, όπως την είπε η τσατσά). Κυριακή πρωί κατηφόρισα στο Κέντρο, παρκάρισμα σχεδόν απέξω και κατέβηκα τα σκαλάκια για να μπω. Η τσατσά με καλωσόρισε και μου λέει είναι η Έλενα στο δωμάτιο. Περίμενα κανα 5' και μπήκε άλλος ένας συναγωνιστής. Με την άκρη του ματιού μου μπάνισα την Ελένη να βγαίνει από το μέσα δωμάτιο και λέω "εδώ είμαστε". Έδωσα το 20ρικο και μπήκα στο δωμάτιο με τη συρόμενη πόρτα απέναντι από τον χώρο υποδοχής (καθαρό ήταν, αλλά με χαλάει που ανοίγει η πόρτα και σε βλέπουν φόρα παρτίδα όσοι είναι σε αναμονή). Μπήκα, λοιπόν, και περίμενα το ξανθό άτι!! Φαίνεται φρεσκαρίστηκε, αφού περίμενα κανά 10'. Η Έλενα πρόκειται για μία ψηλή γυναίκα, αρχοντικού στυλ, γύρω στα 50+, με ξανθό μαλλί πάνω από τους ώμους, πρόσωπο λίγο σπασμένο, αλλά καβλωτικό, σώμα πολύ καλό για την ηλικία της, σταρένια απαλή επιδερμίδα, μακριά πόδια, μικρό βυζί (όχι άσχημο) και λίγη κοιλίτσα. Φορούσε κόκκινα εσώρουχα και μαύρες ζαρτιέρες (θα την προτιμούσα με γυμνά πόδια, για να χαιδεύω τις πατούσες της). Μπήκε, γδύθηκε και ήρθε πάνω μου κι άρχισε τα φιλιά και τα χάδια στο σώμα. Έπιασε το εργαλείο και άρχισε μία πολύ καλή, βαθιά και υγρή πίπα, βγάζοντας επιφωνήματα ευχαρίστησης (όχι τόσο fake). Η πίπα της είχε μεγάλη διάρκεια, με χτυπήματαστη γλώσσα και πέρασμα από μπάλες, ενώ με άφησε να την μουνοδαχτυλιάζω όσο αυτή τον είχε στο στόμα της. Στη συνέχεια της είπα να μου φορέσει προφυλακτικό και της είπα να με καβαλήσει. Χτυπιόταν ωραία και έδειχνε να το γουστάρει. Μετά πισωκολλητό, με ωραίο στήσιμο και ωραία θέα την κωλάρα της. Τέλος, ιεραποστολικό, όπου με υπομονή άντεξε τα πολλαπλά χτυπήματα και στο τελείωμα έσφιξε τα πόδια να στραγγίξω. Συμπερασματικά, πρόκειται για μία ψηλή αρχοντογυναίκα, που είναι δεκτική και περιποιητική, ολιγόλογη (εμένα δε με χαλάει, ίσα ίσα δε θέλω και πολλές κουβέντες γενικά). Η τσατσά ευγενική, χωρίς να βιάζεται (όχι ότι άργησα και τόσο, υπολογίζω κάτω από 15'). Με λίγα λόγια, η Έλενα ενδείκνυται, για τους λάτρεις των μιλφ και όχι μόνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2019
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Nopainnogain, dourosladers, jimakos900 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού