Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατέβηκα στον οίκο μετά από 2-3 χρόνια μια και πάντα υπήρχαν κάτι μεταγκιλφ. Έκπληξη το μελαχρινό πιπινάκι που παρουσιάστηκε. Βγήκα να δω την γειτονιά αλλά γύρισα αμέσως. Ξαναβγήκε στο σαλόνι με είδε και με ρώτησε αν θα περάσω, έγνεψα ναι.
Στο δωμάτιο ήρθε άλλη. Μία ξανθιά με εξίσου καλό όμορφο πετίτ κορμάκι και λίγο πιο γεμάτο στήθος, 1,5αρι δηλαδή. Την κράτησα γιατί μου άρεσε. Έβγαλε το τζιν παντελόνι που φορούσε έμεινε με ταεσώρουχα πέρασε καπότα στο μελάτο πούτσο μου και ξεκίνησε αδιάφορη προς κακή πίπα. Χάιδεψα όμορφο κωλαράκι αλλά στα 20'' σταμάτησε και έβγαλε το στριγκάκι της. Της είπα να βγάλει και σουτιέν μια και δεν έκανε κίνηση, δεν αρνήθηκε.
Μπήκα ιεραποστολικά και άρχισα παλινδρόμηση, χούφτωμα στα στηθάκια και κωλαράκι της, φιλιά σε ρόγες, λαιμό, όταν πλησίαζα στόμα γυρνούσε απαλά στο πλάι.
Ελεγε μονότονα αχ, έτσι, κλπ. σε κασέτα, την γύρισα στα 4 για να τελειώσω, στήθηκε καλά, ανέβασα πολύ ρυθμό , δεν δυσανασχέτησε, τελείωσα.
Θα ξεχαστεί ταχύτατα, παρότι όμορφο σωματάκι, καλό προσωπάκι αλλά άσχημα δόντια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2019
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
2.729
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, amjik, darktranquillity και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2019
Τώρα, το ότι ήρθε άλλη ποια ήταν η δικαιολογία..
Κατάλαβα ποια λες, αυτη η ξανθιά είναι παλιακη γυρολόγος στο Μεταξουργείο, μου άρεσει αλλά είναι αρκετά ειρωνική κ δεν πέρασα ποτέ μαζί της.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1