Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
βλεπωντας την αναρτηση ενος φιλου πριν απο λιγο θυμηθηκα και εγω την δικια μου περιπετεια με την εν λογο κοπελα κατερινα και ειπα να την προσθεσω στο κολαζ με τις φολες, λοιπον εμενα ξεκινησε καπως ετσι...περασμα προφ προφανως σε πεσμενο πουτσο και ψοφιο τσιμπουκι,μετα απο αυτο αρχιζει η παρανοια..με το που τελειωνει αρχιζει να φωναζει vamos vamos και να χτυπαει το κρεβατι και μετα απο μερικα δευτερα μου λεει FINISH 2 MINUTES FINISHHH νευριασμενη,δεν με αφηνε την παρω καλα στα τεσσερα γιατι τραβιοταν και στην συνεχεια παλι τα ιδια 1 MINUTE 1 MINUTE ,την γυρισα σε κανονικη σταση οπου ηταν λες και την βιαζα η φατσα της, συνεχισε να γινεται πιο επιθετικη και μου μετραγε δευτερα, λοιπον με πολυ ζορι καταφερα να τελειωσω, και μολις τελειωσα την εκραξα στην τσατσα που απο οτι φαινεται δεν κανουν τιποτα για αυτο καθως η κοπελα συνεχιζει να κανει τα ιδια , ειναι οτι χειροτερο μου εχει τυχει απο συμπεριφορα κοπελας, η κοπελα ειτε την εχουν με το ζορι ειτε εχει καποιο ειδος ψυχασθενειας,Μακρια αγαπητοι , Ομως μερικες αλλες απο βενεζουελα ειναι καλες οπως βιβιανα φρανζεσκα και μια λιλη αν θυμαμαι καλαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 16, 2019
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
36
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pol Pan, darktranquillity, Ημεδαπος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού