Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ύστερα από προσωπική παρότρυνση του συναγωνιστή Πρύτανη, τον οποίο εμπιστεύομαι απόλυτα, πέρασα από το σπίτι αυτό για την Τατιάνα, σήμερα το πρωί, μετά τη μία. Βγήκε η κοντούλα μεγαλούτσικη και πολύ ευγενική τσατσά, μου λέει έχω Τατιάνα (από Ουκρανία, Ρωσία, δε θυμάμαι), η οποία ήταν σε δωμάτιο. Χωρίς να περιμένω, έδωσα το 10μπαλο και πέρασα στο δωμάτιο ευθεία μπροστά. Καθαρό ήταν και το πάτωμα και τα σεντόνια. Μετά από κανά γεμάτο 10λεπτο (κι αυτο είναι καλό, αφού σημαίνει πως δεν ξεπετάει τους άλλους συναγωνιστάς), μπήκε μέσα η Τατιάνα. Φορούσε ένα κόκκινο κομπινεζόν με δαντέλες. Είναι ξανθιά, με μαλλί λίγο πάνω από τους ώμους, με ωραία μάτια και βλεφαρίδες, λεπτό σώμα, πάνω από 1.70 ύψος, κωλαράκι σφιχτό και μικρό, ποδάρες μακριές και ωραία πέλματα. Ηλικία πρέπει να είναι από 42 ως 48, κάπου εκεί. Σίγουρα είναι πρώην αθλήτρια, το σώμα της είναι λεπτό και γυμνασμένο. Βυζάκια μικρά, που ταιριάζουν στο κορμί της. Με το που μπήκε, λοιπόν, όρμηξε πάνω μου! Βλέποντας το σώμα μου, αμέσως άρχισε να λέει "σπορτ....σπορτ", αφου δεν ξέρει γρι ελληνικά ή αγγλικά. Με έφαγε με το σπορτ!! Χάδια στους ώμους, στο στήθος και στα χέρια και αμέσως πέσιμο για πίπα ακά, αφού με είδε καθαρό και ξυρισμένο. Εκείνο που μου έκανε εντύπωση είναι το λυσσαλέο αρχιδογλείψιμο που μου έκανε! Ρουφουσε τα μπαλάκια και τα ξαναρουφούσε!! Τρέλα! Η πίπα της έχει ένταση, είναι βαθιά με λίγο χέρι, εγώ προτιμώ πιο ήρεμα, αλλά αυτά είναι γούστα. Η κοπέλα είναι υποτακτική και δεκτική. Ό,τι ζητήσεις, θα το πάρεις, με βάση το πρόγραμμα που κάνει. Μετά της είπα να βάλει προφυλακτικό και να ανέβει πάνω μου. Χτυπιώταν με ωραίο ρυθμό, το ζούσε πραγματικά. Και δώστου χάδια στους ώμους και...σπορτ!! Πήρα και 2-3 γλωσσόφιλα, αν ήθελα παραπάνω όχι δεν θα έλεγε! Μετά στήθηκε ωραία στο πισωκολλητό και στο τέλος ιεραποστολικά, όπου είτε πίεζε τη λεκάνη μου να τη γαμήσω πιο βαθιά, είτε περνούσε τα πόδια της στους ώμους μου ψηλά, είτε τα τύλιγε γύρω από την πλάτη μου! Πολύ ευλύγιστη η άτιμη!! Τελείωσα σε αυτή τη στάση και στη συνέχεια, με δική της πρωτοβουλία, μου έβγαλε εκείνη το προφυλακτικό και με καθάρισε με υγρό μαντηλάκι! Σωστή και υποτακτική! Μπράβο της! Με χαιρέτισε ευγενικά Διάρκεια συνεύρεσης εκεί 10-12 λεπτά. Η τσατσά δεν ενόχλησε. Μάλιστα όταν έφευγα βγαίνει η τσατσά από το παραθυράκι, με πετυχαίνει στις σκάλες και μου λέει: - Εσύ είσαι ο αθλητής που μου έλεγε η κοπέλα; Μπράβο, μπράβο!! χαχαχα Άρα, της έκανε εντύπωση και γουστάρει ...."σπορτ"!! Πάρκινγκ πανεύκολο, λόγω μετρό. Επειδή δε γουστάρω τα ζάκια (εκεί στα πρώτα νούμερα της Ιάσωνος), πήγα από Κολωνού και έστριψα από το υπαίθριο πάρκινγκ προς την Ιάσωνος. Το σπίτι αυτό ενδείκνυται, καθώς έχει ωραία μιλφάκια (παλιά ήταν η νταρντανούλα Μαργαρίτα) και, κυρίως, η τσατσά είναι ευγενική και δε βαράει πόρτες στο 5λεπτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2019
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, DeanCorso, ThE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2019
Αυτά είναι ! Κορυφαίο σέρβις στο 10€ . Ρε πως καβλωνουν κάποια κορίτσια από την πάλαι ποτέ κραταιά Ρωσσία
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1