Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μία δύσκολη εβδομάδα δουλειάς,στην πιάτσα της φυλής σε αναζήτηση συγκινήσεων.
Μπαίνω στο μεσαίο του Φωκαίας 27 και βλέπω την ψιλόλιγνη (Skinny) μοντελέ με ράστα πλούσιο μαλλί Εύα γνωστή από παλιά και την Κωνσταντινουπόλεως, δίνω το 20ευρω στην τσατσά και περνάω στο δωμάτιο.
Στο δωμάτιο το μοσχοβολιστό μωρό δεν έδειξε καμία βιασύνη τα προκαταρτικά ήταν πολύ ικανοποιητικά και αφού ρώτησε αν θέλω ακάποτο τσιμπούκι ξεκίνησε μία υγρή και βαθιά πίπα και με καραμέλωμα στα μπαλάκια που με ανάγκασε να ζητήσω να ξεκινήσουμε τον αγώνα μην έχω κανένα ατύχημα...
Ξεκινήσαμε με cowgirl με ικανοποιητική συμμετοχή της Εύας και χοροπήδημα πάνω στον πούτσο μου, κατά τη διάρκεια αυτής της στάσης είχα την ευκαιρία να χαιδέψω το μαυρισμένο (Solarium?) καταπληκτικό δέρμα της.
Αλλαγή στα τέσσερα για σφυροκόπημα το οποίο δέχτηκε αδιαμαρτύρητα και χύσιμο στο στεγνό απο λίπος κορμί της, σημαντική λεπτομέρεια... τα εσώρουχα που φορούσε ήταν Victoria Secret τα είχα δει από το σαλόνι οτι ήταν περιοπής αλλά Victoria Secret δεν περίμενα να είναι.
Το συνολικό χρονικό διάστημα ξεπέρασε το δεκάλεπτο χωρίς ενόχληση από την τσατσά θα τιμήσ την Εύα ξανά σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Εύα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
92
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Keeper, dCorso, Gingos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού