Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το σωστό όνομα της κοπέλας είναι Μάιρα, από Βουλγαρία όπως μου είπε η ίδια αλλά & η κ.Λούμπα, η χαμογελαστή, ευγενέστατη & πολύ διευκρυνηστική Ρωσίδα υπηρεσία. Είχα επισκεφθεί πριν έρθω εδώ την Έλενα στο Φ200, η οποία δεν κάνει ελ**στομ** όπως ψευδέστατα έχει γράψει κάποιος. Εδώ είχα χρόνια να περάσω, αφού τις περισσότερες φορές, ήταν κλειστό. Η κ.Λούμπα είπε, πως με +10euros κάνει extra 69, sex show, ακά** πίπα. Η Μάιρα είναι Βουλγαροτσιγγάνα, πιπινοειδές minion κοντοπούτανο, επαρκούς εμφάνισης. Το σπίτι τυπικότατο Φυλής. Πλήρωσα 30euros γιά ελεύθερο στοματικό & μπήκα στο φωτεινότερο δωμάτιο, που είναι & το μικρότερο. Έπλενα το πέος μου -που αμφέβαλα αν θα κελα΄ι΄δούσε- & η Μάιρα παρακολούθουσε αμίλητη. Έβγαλε το σουτιέν από τα μικρά βυζάκια της, που πλην όμως, έχουν φανταστικές σκληρές τροφαντές ρόγες! Μετά από χαδάκια στην ευρύτερη περιοχή, πέρασε στο στόμα της το γυμνό αναστημένο πούλο. Γλύψιμο όρχεων κι επιμονή στο πουτσ*κέφαλο, με στρυφογυρίσματα γλώσσας & ρουφήγματα. Ταυτόχρονα οι ρόγες της είχαν πετρώσει στά δάχτυλά μου & κατόπιν στο στόμα μου. Στο τέλος σηκώθηκα & την γαμούσα στο στόμα. Η κοπέλα δεν δυσανασχέτησε καμμιά στιγμή. Ούτε όταν το σπέρμα μου ξεκίνησε απ΄τους όρχεις μου, "το δρόμο τον αγύριστο". Κατάθεσα στο στήθος της & το Μα΄ι΄ράκι αφού βγήκε & η τελυταία ρανίδα, το ξανάβαλε στο στόμα της γιά να το "λαμπικάρει". Πήρα χαρτί, σκούπισα το στήθος της & την ευχαρίστησα στα Βουλγάρικα. Χαμογέλασε -ευχαριστημένη?- & μου είπε μόλα=παρακαλώ. Δεν γνωρίζει λέξη Ελληνικά/αγγλικά. Θα την ξαναεπισκεφθώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2009
Όνομα κοπέλας
Μάιρα
Υπηρεσίες
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού