Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέμπτη σήμερα και είπα να πάω Μετάξι! Πήγα να δω τα κορίτσια Κολωνού. Λίγο πέρα δώθε έπεσα πάνω σε παλιά γνώριμη την Τζωρτιάννα που μέχρι πριν το καλοκαίρι δούλευε απογεύματα κυρίως στο Ιάσονος 20β (γαμώ το μουνί γαμώ θα λίγο θα γυρίσουν ΟΛΕΣ πλην αυτής που θέλω #$%). Είναι ψηλή, μέτριο καλό στήθος, μπουτάρες, και κωλάρα χορταστική. Έχει λίγα παραπάνω κιλάκια. Μαλλί μακρύ (πόσο γουστάρω το μακρύ μαλλί στη γυναίκα δεν λέγεται) καστανόξανθο, όμορφα γαλάζια μάτια. Πέρασα δωμάτιο (καθαρά δωμάτια ωραία αλλά έτυχα σε στρώμα σκατέ ολέ, anyway) ήρθε η κοπελιά, οκ πολλά πολλά προκαταρκτικά δεν κάνει κάνει όμως καλό έντονο στοματικό που εμένα μ αρέσει. Πρώτα doggy και μετά ιεραποστολικό το οποίο εμένα μ αρέσει πολύ μαζί της γιατί...
1) να σαι μέσα στις μπουτάρες μιας νταρντάνας είναι hot για μένα
2) γουστάρω να βλέπω όμορφες ματάρες και τα μαλλιά (μακριά και καστανόξανθα) της κοπέλας χυτά στο κρεβάτι
3) εμένα προσωπικά μου βγάζει χημεία η συγκεκριμένη/ γουστάρω ρε παιδί μου όταν την βλέπω πάνω στην πράξη/sex, έχει κάποια χαρακτηριστικά γυναίκας που με φτιάχνουν
4) μ αρέσει το tattoo στο πόδι της
Γενικά είναι μια τίμια Ρουμάνα που δεν θα τα κλάψεις τα λεφτά σου η οποία ΑΝ ήταν λίγο πιο καλή σε ορισμένα θέματα θα χε διπλάσιους πελάτες. Γενικά για μένα αδικεί τον εαυτό της.
Αυτά καλό Π/Σ/Κ να χετε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2019
Όνομα κοπέλας
Τζωρτιάννα
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.074
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, DeanCorso, darktranquillity και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2019
Γυναικαρα αλλα να ξαναγινει καλη στο δωματιο δεν προκειταιMoney Mouth
πριν 2 χρονια ηταν πολυ τιμια και φιλικη.τωρα φολεψε για τα καλα χωρις επιστροφηMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1