Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ρωσσιδα λεει το χαρτι απ εξω απο την πορτα,μεσα συναντησα μια σχετικα ψηλη τυπισα με κλασσικο στρογγυλο Σλαβικο προσωπο με ωραια ματια,2 αρι φυσικο βυζι,ανοιξε η ιδια καθως τσατσα δεν υπηρχε.Φορουσε ενα σετ εσωρουχα.Ναταλι ειπε,κλαιν μαιν...

30 το απλο,προγραμματα δεν ρωτησα (κ ευτηχως δεν πηρα)


το Δωματιο καθαρο ,με χαρτι κ σαπουνι αλλα τοσο σκοτεινο σε βαθμο βλακειας γτ δεν βλεπεις ουτε την μυτη σου μεσα...

προκαταρκτικα εγλυψε λιγο θηλες κ φιλουσε σωμα,στο μεταξυ οπως με επιανε να με χαιδεψει κτλ τα χερια της τρεμανε απο νευρικοτητα ? ή δεν ξερω απο τι αλλο...Μαλακία Money Mouth...εκει σκεφτηκα οτι κατι δεν παει καλα...

Πιπα:μετρια με εμφαση μονο σε βαλανο με παρα πολυ χερι,εκατσε κατω στα γονατα μου με αποτελεσμα να μην μπορω να φτασω να πιασω τιποτα κτλ..κλασσικο γνωρισμα φολας που παιρνει πιπα
σεξ:μου σπασε τα αρχιδια,απο πανω κουνιοτανε καλα (κ κκει τελειωνουν τα καλα),αλλα γρηγορα ξεκαβαλησε,στα υπολοιπα δυστηχως επεσα σε μυγιαγγιχτη,μη το ενα,μη το αλλο,μου τραβηξε αποτομα κανα δυο φορες το χερι οπως την επιανα,δεν στηνοτανε καλα στο ντογκυ,εχυσα με παρα πολυ δυσκολια κ χειροκινητα,αφου φροντισε πρωτα να μου σπασει τα νευρα μαζι με τα μπαλακια...φυσικα τα ακουσε μεσα στο δωματιο κ φυσικα δεν προτεινεται επουδενι.Το μπουλο απο μενα.
οποιος γουσταρει να ρισκαρει,ελευθερος.

Ειχα κανα μηνα να παω τσαρδι,μαλλον αλλο τοσο θα κανω να ξαναπαω...Δυστηχως- οβεραλ- η πιατσα παει απο το κακο στο χειροτερο ,με κανα 2-3 κατακαιρους εξαιρεσεις που ερχονται επαρχια...οι αλλες ειναι για τα μπαζα σε υπηρεσιες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, ZeroTolerance, vobras και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού