Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο τίτλος τα λέει όλα! Ύστερα από ερώτηση στον συναγωνιστή Quaresma και μετά τη θετική απάντησή του, πέρασα χθες Κυριακή πρωί από το μπουρδέλο της Φωκαίας 24 (κανονικά είναι Αχαρνών, έχει διπλή είσοδο). Τσάτσος ένας σα τον Σπύρο Μπίμπιλα, που μου πέταξε 2-3 ατάκες στα γαλλικά. Όταν βγήκε η Κορινάρα έπαθα πλάκα! Ξανθιά, γύρω στο 1.70, πολύ ωραίο πρόσωπο και μαλλί, ματάρες που σε ζαλίζουν, σώμα με πιασίματα και φυσικά βυζάρες από άλλο πλανήτη! Λέω εδώ είμαστε! Δίνω 20€ στον Μπίμπιλα και μπαίνω στο δωμάτιο Νο 2. Το δωμάτιο καθαρό, ίσως με λίγο περισσότερο φωτισμό απ' ότι πρέπει. Μετά από 1-2 λεπτά έρχεται το μωρό, βγάζει το μαύρο κομπινεζόν, τις γόβες, το στρίγκο και το σουτιέν και αντικρύζω τις βυζάρες της φόρα παρτίδα. Εντάξει, προφανώς πεσμένες λόγω υπερβολικού βάρους, αλλά εντυπωσιακές στην όψη και την αφή. Έπεσε λίγο μπαλαμούτιασμα στα όρθια και γρήγορα ξαπλώσαμε στο μεγάλο κρεβάτι. Πέσανε και λίγα γλωσσόφιλα, όχι τέρμα βαθιά. Με ρώτησε πώς θέλω την πίπα και της είπα χωρίς. Το τρομπόνι της πολύ καλό, υγρό και αρκετού βάθους, που το συνόδευε με καβλωτικούς ήχους, σα μουγκρητά ευχαρίστησης. Στη συνέχεια πέρασμα προφυλακτικού και καβάλημα από την Κορίνα. Καλή συμμετοχή, μπορώ να πω. Μετά ιεραποστολικό και στο τέλος ξανά πίπα, αυτή τη φορά με το προφυλακτικό, όπου τελείωσα μέσα στο στόμα της. Το συμπέρασμά μου είναι αρκετά έως πολύ θετικό. Η κοπέλα για τους λάτρεις του μεγάλου στήθους είναι must, κατ' αρχάς. Εμφανισιακά, είναι το είδος της γκόμενας που αν την έβλεπες π.χ. σε κλαμπ της παραλιακής, πρώτα θα έχυνες πάνω σου και καπάκι θα πήγαινες στην τουαλέτα να βαρέσεις άλλη μία παχιά!! Οκ, το κορμί της δεν είναι σούπερ, έχει πιασίματα, κατανεμημένα σε όλο το σώμα. Αλλά η προσωπάρα της δεν υπάρχει! Απίστευτα μάτια, βλέμμα πονηρό και χαμογελαστή. Στη συμμετοχή δεν πιάνει πάνω από 80-85%, χωρίς να έχω κάποιο συγκεκριμένο παράπονο. Απλώς, δεν είναι φουλ δεκτική, όσο κάποιες άλλες (π.χ. τέρμα βαθιά γλωσσόφιλα, μουνοδαχτύλιασμα). Θα ξανατιμηθεί σίγουρα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2019
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, dourosladers, darktranquillity και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού