Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέμπτη Βράδυ αργάμιση, κουρασμένος από όλη την εβδομάδα αλλά και από την σχετικά μεγάλη βόλτα στα ιδρύματα της Φυλής μπήκα στο συγκεκριμένο μαγαζί.
Το μαγαζί είναι ένα από τα καλύτερα της Φυλής(σαν κτίριο δηλαδή δεν έχει να ζηλέψει τίποτε από τα studio άλλων περιοχών) περιμένοντας να βρω μια μελαχρινή με Full πρόγραμμα που είχε την προηγούμενη νύχτα και δεν είχα περάσει λόγω αμφιβολιών (πολύ αδύνατη).
Εμφανίζεται ένα αγριόκαυλο μελαχρινό ψηλό με ωραίο πρόσωπο και αρκετά βραχνή φωνή με κάτι βύζαρους σκέτους πυραύλους αέρος-αέρος που κάνανε το εικοσάρι να βγει από την τσέπη μου με αντίστοιχη ταχύτητα...
Η τσατσά ήταν ασυνήθιστα καλοντυμένη και ευγενική και πέρασα στο δωμάτιο που είναι στο βάθος κήπος για να μην ακούω τον "θόρυβο" του σαλονιού.
Η Σύλβια μετά από ένα εύλογο χρονικό διάστημα εμφανίστηκε γεμάτη κέφι και μπήκε στον αγώνα φορτσάτη με πολύ καλά ελληνικά και βλέποντας με "όρθιο" όρμησε σχετικά γρήγορα στον πούτσο για μία υγρή και βαθιά πίπα ενώ εγώ χαίδευα το σφιχτό σώμα της.
Την έβαλα στα τέσσερα για σφυροκόπημα χαζεύοντας μια την κωλάρα της και μια τις βυζάρες της στον καθρέφτη.
Η επιλογή της στάσης δυστυχώς ήταν ατυχής και οδήγησε σε πρόωρη λήξη του αγώνα (μόνο 5 λεπτά δυστυχώς συνολο), μπορεί να μην άντεξα πολύ αλλά τουλάχιστον γέμισα τις απίστευτες βυζάρες της με τα χύσια μου.
Θα την ξαναεπισκεφτώ οπωσδήποτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2019
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
92
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, Ημεδαπος , macan

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2019
Την πέτυχα πριν καμιά βδομάδα αλλά μου έκανε για τρανς!
Αν την έχει πάρει κάποιος άλλος συναγωνιστής να δώσει τα φώτα του.
13 Οκτωβρίου, 2019
Το βλέπω να ακολουθούν αρκετά σχόλια σχόλια ρεκόρ, του τύπου είναι trans η δεν ειναι..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2