Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από ένα ζέσταμα έπρεπε να συνεχύσουμε και με κάτι πιο ανεβαστικό.
Λόγο βροχής λίγη η κίνηση κάποιοι οίκοι κλειστοί.

Φτάνοντας στο συγκεκριμένο βρίσκω την Σάρα. αδύνατη σχετικά ψηλή με μικρομεσαίο βυζάκι. Σίγουρα όχι ο τύπος μου, αντικειμενικά ωραία κοπέλα όμως και έχει κάτι γνώριμο που με τραβάει οπότε αποφασίζω να μπω. (εκ των υστέρων πιστεύω οτι μου θύμιζε την λίζα απο φιδιπιδου που μου άρεσε)


Ξεκίνημα με λίγα φιλάκια, χαδάκια και socical, όσο ανόρθωνε, ηθικο. Πέρασμα σκούφου και πίπα.
Στην πίπα με λίγο δόντι που μόλις της έκανα σύσταση το διόρθωσε κάνοντας πολύ καλή πίπα.
Ερώτηση για το τι κάνουμε μετά της λέω τώρα συνέχισε έτσι αφού την κάνεις πλέον τόσο καλά.
Οπότε είπε αν είναι έτσι να έρθει πιό κοντά και κουλουριάστηκε σχεδόν όλη πάνω του.
Αφού ενδυνάμωσε αρκετά το εργαλείο με την πίπα ρώτησε τι άλλο θα κάνουμε και της είπα να έρθει από πάνω.
Προσπάθησε να καθίσει σε στάση reverse cowgirl αλλά της είπα πως δεν πλήρωσα μια ωραία καβλίτσα για να μην την βλέπω,
η αντίδραση της ήταν στιγμιαία περιστροφή. Την άφησα να δοκιμάσει να χοροπηδά για λίγο επί κοντό και μετα την έσφιξα πάνω μου κρατώντας τα χέρια της πίσω από την πλάτη της.
Εκεί ανάμεσα στα διάφορα ευρηματικά και αρκετά ποικίλα για το επάγγελμα σχόλια πρόσθεσε και τα "κράτα με, κράτα με", "κοίτα μας στον καθρέπτη" "θέλω να με βλέπεις" κτλ
εξαντλήσαμε τον χρόνο σε αυτή την θέση με εναλλαγές του ελέγχου τον κινήσεων.
Στενάχωρα με ρώτησα και τώρα τι κάνουμε ;

Σαν καλός πάικτης λοιπόν έκανα insert coin to continue.

μικρό διάλειμμα μέχρι να παραδοθεί το "coin" στην υπηρεσία
εγώ κάθισα λίγο σε ένα καναπεδάκι γιατί από την πολυ ξάπλα πιάστηκε η πλάτη μου.

επιστρέφοντας στο δωμάτιο την βούτηξα και την κάθησα στα πόδια μου. Λίγα δευτερόλεπτα παιχνιδάκια και εκτινάσσετε πάνω λέγοντας μου να δεις πως σε θέλω.
με κρατάει όρθιο ενώ έκανε βαθύ κάθισμα με ανοιχτά τα πόδια και άρχισε να μου τον ρουφάει. Χέρια χρησιμοποιούσε μόνο για να κρατιέται πάνω μου και περιστασιακά να με σπρώχνει πιο βαθιά στο στόμα της. Για ένα διάστημα το ένα της χέρι βρέθηκε ανάμεσα στα ποδιά της κρύβοντας μου την υπέροχη θέα που είχα από ψηλά αλλά μου άρεσε ακόμα περισσότερο σαν στάση.
Μετά από αρκετή ώρα και καλό ρούφηγμα γύρισε και γονάτισε στο κρεβάτι όπου και μπήκα για μια καλή διείσδυση για αρκετή επίσης ώρα.
Με απόλαυση σε μεγάλο βαθμό την γύρισα με τα πόδια ψηλά και την μέση οριακά να ακουμπά στο κρεβάτι, και συνέχισα με εξίσου μεγάλη ευχαρίστηση να μπαινοβγαίνω μέσα της.
Μας διέκοψαν κάποια παράπονα για καθυστέρηση από το σαλόνι οπότε σταματήσαμε.

Για άλλη μία φορά insert coin to continue ,

ένα μικρό φρεσκάρισμα και για τους δύο μας (εγώ νιπτήρα αυτή στον προσωπικό της ΄χώρο) καθώς είχαμε ιδρώσει και είχαμε και οι 2 κάποια λίγα υγρά

επανήλθε φρεσκαρισμένη και ξεκίνησε πίπα πάλι σημειώνοντας ότι δεν βάζει δόντια πια, φυσικά την επαίνεσα που είναι καλό και υπάκουο κορίτσι.
Την γύρισα και προσπάθησα να την βάλω μπρούμυτα καθώς ο σωματότυπος της είναι ιδανικός για αυτή την στάση. δύστυχος όμως δεν συντονιζόμασταν καλά έτσι.
Γύρισμα σε παραδοσιακό ιεραποστολικό, η ένταση ήταν αρκετά ανεβασμένη και για τους 2. Η συμμετοχή της και έντονη και με ακόμα περισσότερα βρομόλογα και παροτρύνσεις.
Προχώρησα σε γονάτισμα τραβώντας την λεκάνη της πάνω από τα γόνατα μου φτάνοντας σε μέγιστη διείσδυση. Συνέχιζε να επικροτεί να παροτρύνει να βρωμολογεί για αρκετή, αρκετή ώρα.
Εγώ όμως σαν μεγαλύτερος εξαντλήθηκα και διέκοψα για να ξαπλώσω.

γενικά τίμια κοπέλα που προσπαθεί και να δώσει το μέγιστο που της ζητήται αλλά και να σε κάνει να αποδόσεις καλύτερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2019
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Paliotsarkadoros
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.545
Πόντοι:
7.185
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, @.Dod0s, macan

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2019
Καλά μηπως σε κοροιδεψε η τσατσα λίγο αφού σε αρμεξαν κανονικά;
review reaction 3 papaphilips
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1