Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απόγευμα Δευτέρας και λέω ας πάω Διδυμου22 μπας και βρω καμία Ντιάνα που πέρασα πρόσφατα αυτή όμως έφυγε σήμερα πρωί στη θέση ήταν μια παλιά γνώριμη που με είχε κεράσει φόλα λίγους μήνες νωρίτερα η γαμημενη όμως έχει κάτι πολύ πρόστυχο και προκλητικό επάνω της που μαγνητιζει και πραγματικά κάνει την διαφορά από τις άλλες του μαγαζιού έτσι με το που μου την παρουσιάζει η ξηγημενη τσατσά της λέω άστο καλύτερα πάω να την κάνω τότε η Αγγέλα κάτι είπε στα Ρωσσικα χαμογέλασε πονηρά μου λέει η τσατσά περνά οκ της απαντώ περνάω αλλά αν μου κάνει τίποτα και ξενερώσω στην επιστρέφω εδώ να πω ότι στο συγκεκριμένο μαγαζί είμαι πελάτης έχω περάσει αρκετές φορές οπότε είχα το θάρρος να πω κάτι τέτοιο στην τσατσά που μου λέει εντάξει.
Έρχεται λοιπόν η Αγγέλα και ενώ ήμουν λίγο σφιγμένος καθώς είχα φόβο μην με ξενερώσει αρχίζουμε με γλωσσοφιλα φουλ και έντονα χουφτωματα ξεκινάει γλείψιμο αρχιδιων και μετά από λίγο πήγε να μου πάρει τσιμπούκι χωρίς Καποτά την σταματάω την γυρίζω αρχίζω να την γλύφω με μανία σε βυζια μουνι πόδια ενώ αυτή με τράβαγε από τα μαλλιά μουγκριζοντας ίσως από καύλα ίσως..
Στην συνέχεια μου παίρνει τσιμπούκι με Καποτά αρκετά καλό μετά τοποθέτηση σε ιεραποστολικη στάση όπου καθόταν σχετικά καλύτερα από παλιότερα δεν έκλεισε αρκετά τα πόδια οπότε έμπαινα καλά αφού συνέχιζα να της το χώνω έπεφταν φιλιά κάνει την πρόταση να τελειώσω στο στόμα της της λέω όχι θα τελειωσω κανονικά μου την έσπασε λίγο αλλά εντάξει δεν μου το είπε πάλι επίσης η Αγγέλα έχει άλλο ένα πολύ καλό σημείο επάνω της καλοσχηματισμένα πόδια πολύ ωραία.
Ύστερα από λίγο τελείωσα ολοκλήρωσα δυνατά.
Ήταν μια επαναληπτική κατάθεση σαφώς βελτιωμένη από τις προηγούμενες φορές τουλάχιστον δεν μου έσπασε τα αρχιδια και έκλεισα έναν ανοιχτό λογαριασμό μπορεί να επαναλάβω κατάθεση μαζί της μελόντικα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2019
Όνομα κοπέλας
Αγγέλα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, villy blond, Ημεδαπος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού