Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα . Ας γράψω μια κριτική για την Μαρία αν κ λίγο αργά γιατί όπως είδα στις αναφορές του Εττόρε πρέεπινα έφυγε.
Την Τετάρτη 02/10/2019 επισκέφτηκα την Μαρία στο 4 . Ηλικιακά μου φάνηκε γύρω στα 35 με πιασίματα. Μεγάλο φυσικό στήθος όπως είπε κ ο Εττορε. Ευγενική η τσατσά όπως κ η Μαρία που μου συστήθηκε σαν μισή Αγγλίδα μισή Ελληνίδα.
Από προγράμματα η τστσαα μ ενημέρωσε ότι προσφέρει 69 με 10 ευρώ κ ελεύθερο στοματικό με +20 €.
Επέλξα το απλό κ πέρασα στο δωμάτιο όπου μετάαπο μερικά λεπτά ήρθε κ Μαρία. Από προκαταρκτικά άρχισε ξαπλώνοντας πάνω μου κ κουνίοταν στο επίμαχα σημεία. ¨Αρχισε να με χαιδεύει όπου κατάλαβε ότι μα αρέσει περισσότερο. ¨Οταν είχαμε στύση έβαλε προφυλακτικό κ άρχισε μία πίπα που θα την έλεγα μέτριο . Το σεξ ξεκνησε μ εμένα από πάνω ενώ στη συνέχεια την γύρισα στα τέσσερα όπου ήρθε κ το τέλος. Π΄ρπει ν αναφέρω ότι όταν γύρισε στα τέσσερα φάνηκε ο΄τι η σουφρίτσα της είναι αρκετά δουλεμένη αν κ η τσατσά δεν ανέφερε τίποτα για πρωκτικό

Τελειώνοντας θα χαρακτήριζα την συνάντηση μαζί της σαν μία μάλλον μέτρια εμπειρία που όμως είχε κ θετικά στοιχεία.
Τώρα αν θα την ξαναέβλεπα ? Μάλλον ναι .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.452
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού