Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολύ προχωρημένη ώρα έψαχνα σχεδόν όλη νύχτα για κάτι ξεχωριστό για να "αδειάσω" από την ένταση της ημέρας, είχα εντοπίσει την γνωστή Σάρα πρώην Φιλιππίδου και πρώην Φωκαίας 25 στο 27Β επάνω και αποφάσισα να γυρίσω για εγγυημένο τελείωμα.
Δεν ξέρω αυτό το κορίτσι έχει εκτός από τα οφθαλμοφανή προσόντα της, μια τρέλα που καταφέρνει να μου την μεταδώσει...
Η τσατσα δεν με γνώρισε ότι είχα ξαναανέβει νωρίτερα και ξαναέβγαλε την Σάρα για σαλονάρισμα, άλλο που δεν ήθελα εγώ και αυτή τη φορά ήμουν και μόνος. παραλίγο να με γαμήσει πάνω στον δερμάτινο καναπέ!!!!!!
Αφού την άφησα να με καυλαντίσει αρκετά έδωσα το εικοσάρικο στην χαζοχαρούμενη τσατσά και πέρασα στο δωμάτιο.
Μετά από λίγο ήρθε η Σάρα και χωρίς βιασύνες μπήκε στον αγώνα με προκαταρτικά τα οποία είχαν το αναμενόμενο αποτέλεσμα οπότε μου τον σκούφωσε και ξεκίνησε πίπα.
Το παλέψαμε σε 2 στάσεις: ανάποδο cowgirl κοιτώντας τον καθρέφτη και στα τέσσερα όπου ήρθε και το τέλος μετά από ανελέητο σφυροκόπημα, συνολικός χρόνος περίπου 12 λεπτά χωρίς ενόχληση από την τσατσά.
Θα την ξανατιμήσω οπωσδήποτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2019
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
34
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, ekfilos13, Επιρρεπής και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2019
Απο τις δυνατες εργατριες η Σαρα,αν εκανε κ κανα ξεσκουφωτο τρομπονι η ουρα θα εφτανε στο Φαληρο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1